Udělej si svůj plán zdravého Života

V dnešní době se mnoho z vás zabývá vlastním zdravím a to nás jako specialisty na zdravý životní styl velice těší. Jen pro každého mají slova jako je „ zdravý životní styl jiný význam. Například spousta rodičů upřednostňuje zdraví svého dítěte před svým vlastním a přitom zapomínají na to, že právě děti se učí zdravě žít od svých rodičů. Jinými slovy programujeme jim od narození, že mají dát přednost druhým před sebou!11879057_968308329882824_7867467980903682847_o

Přitom nebude-li zdravého rodiče, nebude ani zdravého dítěte. Jednou velmi důležitou součástí našeho života je pohyb. Některé děti se dnes pohybují málo a jiné naopak hodně. Nacházíme se v paradoxní situaci, kdy chceme, aby se obézní děti hýbaly a zároveň tlumíme hyperkinetické děti amfetaminy! Druhou nerozlučnou věcí spolu s pohybem je strava! Věděli jste, že výrobci dětských výživ mnoho let pomocí sladkých kaší a čajů programují už kojence na cestu „sladké závislosti“? Dětem jsou dnes sladkosti nabízeny pomocí velmi drahé a promýšlené reklamy!

12509151_459915334216888_4622980495954980165_nA přitom právě stravování je jednou z věcí, na které by se měl rodič se svým dítětem dopředu „ dohodnout“. Dnes však máte možnost a volbu! Jestli necháte vše tak jak je a budete tomu nestranně přihlížet, nebo se rozhodnete pro zdravý život, který vám pomůžeme ve společné spolupráci s Vámi sestavit, tak aby vyhovoval vám i vašim dětem. Udělejte si svůj plán zdravého života a sami uvidíte, jakých pozitivních změn můžete dosáhnout vy i celá vaše rodina!!!

Komentáře

  • Věděli jste, že 90% lidí samo déle než 10 dní cvičit nevydrží?  Vstupte do 10 denni výzvy a otestujte, jak na tom jste právě Vy.  Ziskate tréninkový plán a jideníček na dobu 10 denního TESTU a to vše ZDARMA. 

    Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám zašlu na vložený email informace jak efektivně hubnout nebo se zajímavým obsahem z oblasti fitness a zdravého životního stylu a to zdarma jako odběrateli mých newsletterů. Na newslettery se můžete těšit zpravidla 1-4 x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou Petr Sedláček a řídit se těmito zásadami. zpracování a ochrany osobních údajů.
  • Nejnovější příspěvky
  • Autoři
  • Nejnovější komentáře
    • Archivy
    • Rubriky