Přihláška do PROGRAMU

Není na co čekat.Trénujte KDEKOLIV, ALE NEDĚLEJTE TO BLBĚ.

Naučím vás, jak správně cvičit, co jíst aby to tělu prospělo...Budete se cítit jak v osmnácti!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Po vyplnění přihlášky Vás budu do 3 dnů kontaktovat telefonicky a  následně domluvíme termíny.

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky

DŮLEŽITÉ: Pokud se Vám lekce nebude líbit, řekněte mi to a já Vám vrátím vaše peníze  nazpět.

Nejlepší trenér Praha 3, Jednoduché hubnutí, Hubnutí s trenérem
0
Počet volných míst

Program bude po naplnění kapacity uzavřen.

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
(+ FLAŠKA ŠAMPAŇSKÉHO jako omluva)

DŮLEŽITÉ: Pokud po 90 dnech tréninku nebudete přesvědčení, že šlo o nejlepší investici za posledních 5 let, řekněte mi to na poslední lekci a já vám: VRÁTÍM CELOU ČÁSTKU ZPĚT. Bez překážek! Obratem! Pošlu zdarma i FLAŠKU ŠAMPAŇSKÉHO jako omluvu!  

Trénink předčí vaše očekávání dramatickým způsobem. (A i pokud teď cítíte jistou skepsi, za pár dnů ho budete doporučovat všem, kteří chtějí rozjet svoje TĚLO.)

Přemýšlejte: "NERISKUJETE NIC, ZÍSKAT VŠAK MŮŽETE HODNĚ!" Jestli vám to dává aspoň trochu smysl, tak prostě vyzkoušejte... Nemáte co ztratit...

Zní vám to fér? Domluveno! Vyplňte svou přihlášku.