Sníte o tom, že...Vaše tělo je konečně fit a vy máte spoustu energie ?

Restartujte své tělo !

Chybí vám energie pro běžný život ? Chcete najít čas i motivaci ke cvičení ? Potřebujete se zbavit jednou provždy bolavých zad a také třeba zhubnout nějaké to kilo ?

Registrujte se do vysílání, které začíná

16. 06. 2024 v 19:00

Bude záznam? Ano, záznam bude k dispozici do soboty 10. ledna. 
Odkaz na záznam posílám pouze zaregistrovaným.

90 % lidí samo cvičit nevydrží, vy mezi nimi nebudete.

 Získejte podporu, motivaci i potřebné informace ke zdravému cvičení. Začněte cvičit správně tak, aby to přinášelo výsledky. Online trénink na míru pro každého, kdo chce udržitelné výsledky. Nastavím individuální tréninkový plán a ohlídám, že cvičíte správně.

Jak ti vysílání pomůže ?

 • Jak najít čas a motivaci ke cvičení ?
  Všichni máme své naučené programy, které jsou uschovány v naší knihovně, v hlavě. Jsou tam programy na to jak stáváme, jak se oblékáme, jak pracujeme, jak jedeme do práce, jak nakupujeme, jak hubneme ....... Existuje celá řada programů, které se spouští úplně automaticky. Vůbec si je neuvědomujeme.
 • Tajné zbraně pro změnu
  Co z toho života mám, když se nemůžu ani najíst? Jsem buřt, nemůžu se na sebe ani podívat. Toto říkají vaše vnitřní myšlenkové programy, díky nimž máte problémy s nadváhou. Vědomé hubnutí je umí postupně změnit.
 • Jak se zbavit bolestí zad ?
  S bolestmi zad lze účinně bojovat pravidelným cvičením a uvolňováním páteře. Nejprve je nutné začít, ale také u toho dlouhodobě vydržet.
 • Jak vydržet u cvičení déle než 10 dní?
  Většina lidí je myslí odpojena od svého těla. Nevnímají sami sebe, ale spíše kopírují postupy druhých bez hlavy a paty. Cílem semináře je měnit konvence cvičení. Pohyb je zrcadlem psychiky a nástrojem změny.

Skutečné a dlouhodobě udržitelné výsledky v tréninku dosáhnete jenom pokud jste na to vnitřně nastavený/á ÚSPĚCH SE NEDOSTAVÍ DŘÍV, než uděláte ZMĚNU VE SVÉ MYSLI – Rozhodnout se začít je 80 % úspěchu. JENOM VY můžete ovlinit SVŮJ ÚSPĚCH. Je jen na vás jestli dnes vykročíte.

 Jako poděkování za vyplnění dotazníku dostanete na konci vysílání moji elektronickou knihu “ jak udržet motivaci při cvičení ” kterou běžně prodávám za 399 kč.

Proč se registrovat?

Představte si svůj život takový, jak o něm sníte. Představte si v živých barvách sami sebe uprostřed jednoho ze slunečných dnů takového života. Rozhlédněte se kolem sebe, vidíte tu nádheru? Slyšíte zvuky na pozadí toho krásného dne? 

Vaše tělo je konečně fit a vy máte spoustu energie. Cítíte vůni toho jedinečného okamžiku? Možná i vnímáte někde uvnitř sebe pocit lehkého brnění, tepla nebo jen cirkulaci energie - ano, to je ten pocit štěstí. Pocit naplnění z toho, že žijete vlastní život v novém těle. Chcete to tak? + Stačí kliknout na tlačítko, váš ráj je blíž, než si možná myslíte.

Že to jsou jen myšlenky? Prakticky všechno kolem vás bylo kdysi nejprve myšlenka. Vydejte se semnou na cestu za lepší postavou. Přesvědčte se, že realizovat vlastní sny může být jednodušší, než se na první pohled zdá, víte-li, jak na to.

Život nezdravých lidí nebývá naplněný. Stejně frustrující jsou jejich vztahy s partnery.

Přijměte pozvání na cestu, která vám dopřeje proměnit své sny v realitu. Umožní vám poznat vaše tělo a získat spoustu energie do života.. 

Program vám ukáže, jaký dopad mají myšlenky na tělo a jeho chemi. Myšlenka dokáže změnit chemii mozku a ta následně mění chemii celého těla. Myšlenky jsou způsob, kterým vytváříme vlastní realitu.

Necítíte právě nyní ten správný okamžik se rozhodnout a jít do toho? Na začátku je vždy myšlenka, nestačí však jen přemýšlet. Udělejte to!  Právě teď! Můžeme vám to změnit život

Vysílání vede Petr Sedláček

Mou prací je pomáhat lidem, aby se cítili v životě fit a plní energie. Život je otázkou priorit. Mne osobně trvalo velmi dlouho, než jsem pochopil podstatné věci, které vedou k naplněnému a zdravému životu. Rád vám pomohu najít zkratku jak k fyzické, tak i psychické rovnováze.

Petr Sedláček

Osobní trenér a specialista na zdravý životní styl

Zadejte své údaje a zajistěte si místo na vysílaní.

Nikdy nebudete litovat toho, že jste se zúčastnili. Ušetříte spoustu času a peněz které lidé utrácejí když začínají. Získejte důležité informace pro váši novou postavu a život.