PLÁN jak zhubnout za 90 dní 10 Kg 

Jak vydržet u HUBNUTÍ déle než 10 dní ? Chcete se cítit fitvýsledek trvale udržet.  

Plán / Podpora / Motivace

Stalo se vám, že jste se ponořili do své práce natolik, že pohled do zrcadla vás dnes děsí. Co se to stalo z vašeho těla ? Představte si svůj život takový, jak o něm sníte. Představte si v živých barvách sami sebe uprostřed jednoho ze slunečných dnů takového života. Rozhlédněte se kolem sebe, vidíte tu nádheru? Slyšíte zvuky na pozadí toho krásného dne? 

Vaše tělo je konečně hubené a vy máte spoustu energie. Cítíte vůni toho jedinečného okamžiku? Možná i vnímáte někde uvnitř sebe pocit lehkého brnění, tepla nebo jen cirkulaci energie - ano, to je ten pocit štěstí. Pocit naplnění z toho, že žiju vlastní život v novém těle. Chcete to tak? Stačí kliknout na tlačítko, váš ráj je blíž, než si možná myslíte.

Že to jsou jen myšlenky? Prakticky všechno kolem nás bylo kdysi nejprve myšlenka. Vydejte se s námi najít na cestu za lepší postavou. Přesvědčte se, že realizovat vlastní sny může být jednodušší, než se na první pohled zdá, víte-li, jak na to.

Život obézních lidí nebývá naplněný. Stejně frustrující jsou jejich vztahy s partnery. Přijměte pozvání na cestu, který vám dopřeje proměnit své sny v realitu. Umožní vám poznat vaše tělo a získat spoustu energie do života.. 

 

Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky
Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1. 5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas 73, boky 98, stehno 64 cm. Má nynější váha je 57 kg, míry: pas 62, boky 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka, se mi život obrátil o 360°: báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál, mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cítit se dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka.
MichaelaUčitelkou přípravné třídy

Program vám ukáže, jaký dopad mají myšlenky na tělo a jeho chemi. Myšlenka dokáže změnit chemii mozku a ta následně mění chemii celého těla. Myšlenky jsou způsob, kterým vytváříme vlastní realitu.

Necítíte právě nyní ten správný okamžik se rozhodnout a jít do toho? Na začátku je vždy myšlenka, nestačí však jen přemýšlet. Udělejte to!  Právě teď! Můžeme vám to změnit život.

Většina lidí je myslí odpojena od svého těla. Nevnímají sami sebe, ale spíše kopírují postupy druhých bez hlavy a paty. Cílem  seminaře je měnit konvence cvičeni.

Mnoho lidí se uzavírá v klimatizovaných fitness centrech, kde pobíhají jak morčata na běžících pásech. 

Vše jde dělat ale i jinak. Běžící pás můžeme vyměnit za svižnou chůzi v lese a místo posilování s činkami můžeme využít vlastní tělo. Případně pár pomůcek, které vám pomohou zapojit i hlubokou vrstvu svalstva. 

Pokud to vše propojíme s uvědomováním si vlastního těla a dechu, výsledek nás přímo zaskočí. Změna nebude jen v explozivním nárůstu energie těla, ale díky kontrole dechu se můžeme naučit ovládat svůj stres a postupně uvolňovat napětí těla i mysli.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Na semináři „Cesta ke zdraví“ učím, jak správně věci propojovat dohromady.

Je to cesta k tvému vědomému fitness, kdy tělo, dech, cvičení a zdravá strava se stávají jednotou člověka.

Pokud je tělo v harmonii s myslí, život je mnohem příjemnější. Začněte a poznejte sami výsledek vědomého fitness.

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

- 30 Kg Míša Hrubá

Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

- 40 Kg  Petr Trávniček 

Za 15 měsíců ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. 38 let, výška 193 cm  a celkový obvod je přes 150 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x . Každopádně ale i díky hooodně pohybu. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr . No a samo, nekončíme ještě! A pro váhající -  je to hlavně v hlavě!

Co si odnesete?

„Cesty ke Zdraví"  Práce s motivací a záměrem změnu  životního stylu. Úžasná cesta, která vytváří hluboké změny mysli i těla.

Začínáme v sobotu 7.5.2023

Pohyb je zrcadlem psychiky a nástrojem změny.

 • 1
  Společně budeme pracovat na vytvoření vnitřní cesty, která povede nejen k úspěšné změně vašeho těla, ale i mysli.
 • 2
  Zjistíte, jak správně cvičit.
 • 3
  Aktivity - kolektivní trénink formou společné hry.
 • 4
  Naučíte se relaxovat.
 • 5
  Večer se všichni sejdeme u společného ohně s relaxací.
 • 6
  Budete se cítit vitalizováni krásou lesa.

BONUS č.1

Tréninkový plán

Trénink přispívá ke zrychlení metabolismu, zlepšení kondice a vytváří ideální prostředí pro spalování tuků dalších 24 hodin po skončení tréninku.

800 Kč  ZDARMA 

BONUS č.2

Stravovací plán

Pro většinu lidí není snadné sestavit jídelníček, který jim umožňuje zdravě zhubnout, udržet si stabilní hmotnost či zvýšit objem svalové hmoty. A právě proto je potřeba kvalitní stravovací plán!!

1200 Kč  ZDARMA 

BONUS č.3

Elektronická kniha

Bez správné motivace není nic! Můžete zkoušet všechny diety a cvičení, ale nakonec se vrátíte unavení a znechucení na začátek svého počínání. Kdybych tehdy neprobudil v sobě tak obrovskou motivaci, nikdy bych to nedokázal! Většina přátel, kteří se mnou na začátku začínali hubnout, tak nedopadli dobře. Na chvilku zhubli, ale pak znovu přibrali. Proto osobní motivace a práce s ní, je to nejdůležitější v této chvíli i pro vás. Zde se totiž dělí zrno od plev!

499 Kč  ZDARMA 

Profesionální pomoc, Cvičení online

BONUS č.4

Měření - Tanita

Vyhodnotí, kolik vody je v buňkách a kolik mimo buňky, kolik v tkáních, kolik vody v tuku, celkové vyhodnocení zda nejsou vaše ledviny přetížené.
Komplexní složení těla – kostra, svalovina, voda
Viscerální tuk – v cm čtverečních
Segmentální rozložení vody a tělesné tekutiny
Určení obezity – BMI a WHR – poměr obvodu mezi pasem a bokem – břišní obezita
Metabolický věk
Mineralizace kostí – vyhodnotí, zda nedochází k řídnutí kostí.

450 Kč  ZDARMA 

Program semináře :

 • 09.00 - Příjezd Hotel Kokořín (Adresa: Kokořínský Důl 48, 277 23 Kokořín)
 • 10:00 – Základní pojmy, zdravotní funkční fitness – teorie a měření
 • 11:00– Dechová cvičení (autogenní trénink) Připrava mysli
 • 11:30 – Trénink celého těla - Představení funkčních pomůcek v jejich základních modifikacích různorodé funkční cviky zaměřené na jejich efektivní použití. Představení a převedení, kde a jak se dají využívat dané pomůcky v praxi.
 • 12:00 – Oběd je možné zakoupit na místě
 • 12:30 – Pravidla hubnutí, jak využít prostředí pro spalování tělesného tuku.
 • 14:00 – Trénink "Cesta ke zdraví” motivačně zážitkový trénink v přírodě
 • 18:00 – Večeře a relaxace kruhové sdílení

Položte si otázku "Jaké by to bylo, kdybyste se ocitli uprostřed čisté přírody, kde byste zažili seminář, který by vitalizoval vaše tělo i mysl

Cena semináře je  4130 Kč ale pouze do konce předprodeje (1+1 ZDARMA)  cena 980 Kč + BONUSY v hodnotě 2949 Kč pro prvni 4 účasníky  

Dobrodružství vaší změny začiná 7.5.2023

Předprodej semináře bude uzavřen  7.4.2023

Vstup bude po naplnění kapacity 10 osob uzavřen. Sleva platí pouze do skončení akce.

DŮLEŽITÉ: Pokud po semináři nebudete přesvědčení, že šlo o nejlepší investici za posledních 5 let, řekněte mi to a já vám: VRÁTÍM CELOU ČÁSTKU ZPĚT. Bez překážek ! Okamžitě ! Přidam i FLAŠKU ŠAMPAŇSKÉHO jako omluvu!