90 % lidí samo cvičit nevydrží, vy mezi nimi nebuďte. Získejte více energie do života.

Zvu vás na první online lekci na živo 


Nemůžete se přinutit cvičit cvičit doma ? Ziskejte vstupní lekci JEN dnes v akci za 600 Kč sleva 399 Kč 


POZOR: Místa jsou omezena, proto si  rezervujte konzultaci teď. 

Co na lekci získáte?

 • 1
  Společně nastavíme cíl
  Cíl nastavíme tak, aby byl reálný měřitelný a uvěřitelný pro Vás a zároveň i dosažitelný.
 • 2
  Identifikujeme hlavní překážky
  Společně identifikujeme hlavní překážky, které vám brání abyste dosáhli výsledků.
 • 3
  Vytvoříme plán
  Pokud se rozhodnete pokračovat, vytvoříme společně plán, jak v nejkratší době dosáhnout vašeho cíle,zhubnout nebo zlepšit svou kondici. Plán se bude odvíjet od vašich časových možnosti.
 • 4
  První lekcí to nekončí ale začíná
  Podle výsledku pohybové a zdravotní diagnostiky vytvořím osobní plán na míru,tak aby vám padl jak luxusní zakázkové sako. Mohu garantovat že vás pak ani vaše máma nepozná.Žádné předcvičování se Cindy Crawford to nebude.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Po vyplnění přihlášky vás budu do 3 dnů kontaktovat telefonicky a následně domluvíme termín KONZULTACE.

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky

DŮLEŽITÉ: Pokud se Vám lekce nebude líbit, řekněte mi to a já Vám vrátím vaše peníze  nazpět.

Trenér ,Trenér Praha 3, Osobní trenér, online trenér
Nejlepší trenér Praha 3, Jednoduché hubnutí, Hubnutí s trenérem

VNĚJŠÍ ÚSPĚCH je ve skutečnosti výsledkem VNITŘNÍHO NASTAVENÍ!

Skutečný a dlouhodobě udržitelný úspěch dosáhnete, jenom pokud jste na to vnitřně nastavení.

Vaš ÚSPĚCHY SE NEDOSTAVÍ DŘÍV, než uděláte ZMĚNU VE SVÉ MYSLI – Rozhodnout se začít je 80 % úspěchu.JENOM VY můžete ovlinit SVŮJ ÚSPĚCHAje jen na vás, jestli dnes výkročíte ...

 

První lekcí to nekončí ale začíná!

Na první lekci získáte vše, abyste mohl/a okamžitě začít. Pak už se vrhneme do práce.
Společný trénink 2x týdně ( na živo online ) Také vytvoření strategie stravování a systém tréninku. Tak aby vše bylo dlouhodobě udržitelné.

Krok 1
Společně nastavíme cíl
Cíl nastavíme tak, aby byl reálný měřitelný a uvěřitelný pro Vás a zároveň i dosažitelný.Společně identifikujeme hlavní překážky, které vám brání abyste dosáhli výsledků.
Krok 3
První lekcí to jen začíná
Podle výsledku pohybové a zdravotní diagnostiky vytvořit osobní plán na míru,tak aby vám padl jak luxusní zakázkové sako.Mohu garantovat že vás pak ani vaše máma nepozná.Žádné předcvičování se Cindy Crawford to NEBUDE.

Zamysleme se, vždyť přeci člověk, kterýn má v lepší informace a podporu , dělá posléze lepší rozhodnutí, což se projeví v jeho lepších životě na všech urovnich .