Zveme vás na webinář na téma:

Jak zhubnout za 90 dní 10 Kg ?

WEBINÁŘ SE KONÁ :

26. 10. 2020 v 18:00

Proč se registrovat?

Představte si svůj život takový, jak o něm sníte. Představte si v živých barvách sami sebe uprostřed jednoho ze slunečných dnů takového života. Rozhlédněte se kolem sebe, vidíte tu nádheru? Slyšíte zvuky na pozadí toho krásného dne? 

Vaše tělo je konečně hubené a vy máte spoustu energie. Cítíte vůni toho jedinečného okamžiku? Možná i vnímáte někde uvnitř sebe pocit lehkého brnění, tepla nebo jen cirkulaci energie - ano, to je ten pocit štěstí. Pocit naplnění z toho, že žiju vlastní život v novém těle. Chcete to tak? Stačí kliknout na tlačítko, váš ráj je blíž, než si možná myslíte.

Že to jsou jen myšlenky? Prakticky všechno kolem nás bylo kdysi nejprve myšlenka. Vydejte se s námi najít na cestu za lepší postavou. Přesvědčte se, že realizovat vlastní sny může být jednodušší, než se na první pohled zdá, víte-li, jak na to.

Život obézních lidí nebývá naplněný. Stejně frustrující jsou jejich vztahy s partnery .Přijměte pozvání na cestu, která vám dopřeje proměnit své sny v realitu. Umožní vám poznat vaše tělo a získat spoustu energie do života.. 

Program vám ukáže, jaký dopad mají myšlenky na tělo a jeho chemi. Myšlenka dokáže změnit chemii mozku a ta následně mění chemii celého těla. Myšlenky jsou způsob, kterým vytváříme vlastní realitu.

Necítíte právě nyní ten správný okamžik se rozhodnout a jít do toho? Na začátku je vždy myšlenka, nestačí však jen přemýšlet. Udělejte to!  Právě teď! Můžeme vám to změnit život

Co se na webináři dozvíte?

 • Jak lépe pracovat s vnitřní motivací
  Všichni máme své naučené programy, které jsou uschovány v naší knihovně, v hlavě. Jsou tam programy na to jak stáváme, jak se oblékáme, jak pracujeme, jak jedeme do práce, jak nakupujeme, jak hubneme ....... Existuje celá řada programů, které se spouští úplně automaticky. Vůbec si je neuvědomujeme.
 • Tajné zbraně při hubnutí
  Co z toho života mám, když se nemůžu ani najíst? Jsem tlustá, nemůžu se na sebe ani podívat. Toto říkají vaše vniřtní myšlenkové programy, díky nimž máte problémy s nadváhou. Vědomé hubnutí je umí změnit.
 • Jak na jídelníček
  Pokud se začnete seriózně zbývat tím, že shodíte pár kilo a nechcete je nabrat zpět, určitě zjistíte jednu věc: Je třeba zdravě jíst. Zároveň ne moc, ale ani málo, aby tělo nehladovělo.
 • Jak vydržet u cvičení déle než 10 dní
  Většina lidí je myslí odpojena od svého těla. Nevnímají sami sebe, ale spíše kopírují postupy druhých bez hlavy a paty. Cílem  seminaře je měnit konvence cvičeni. Pohyb je zrcadlem psychiky a nástrojem změny.

Webinář vede Petr Sedláček.

Mou prací je pomáhat lidem, aby se cítili v životě fit a plní energie. Život je otázkou priorit. Mně osobně trvalo velmi dlouho, než jsem pochopil podstatné věci, které vedou k naplněnému a zdravému životu. Rád vám pomohu najít jak fyzickou, tak i psychickou rovnováhu.

Petr Sedláček

Osobní trenér a specialista na zdravý životní styl

Zadejte svůj e-mail a zajistěte si místo na webináři.

Nikdy nebudete litovat toho, že jste se zúčastnily. Ušetříte spoustu času a peněz které lidé utrácejí když hubnou. Získejte Důležité informace pro váši novou postavu a život.