Jaké by to bylo získat podporu na cestě k fit životu?

Trenér Praha a Neratovice

Chcete se dostat do formy? Můžete si nejdříve vše zdarma vyzkoušet. Lekce v hodnotě 800 Kč do skončení akce ZDARMA.

Pokud se Vám ukázkový trénink bude líbit, můžete si domluvit pravidelné cvičení v hodinu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Komplexní program s individuální péčí je určen pro všechny klienty, kteří chtějí opravdu osobní přístup.

  • Trenér Vám ukáže jak správně cvik provádět. Vy se pak při cvičení nezraníte. Lidé se domnívají, že je to snadné a v mnoha případech si vážně ublíží. O tom všem by Vám mohl vyprávět můj známý, který se stal díky své neinformovanosti částečným invalidou.
  • Trenér Vás naučí dýchat. Většina lidí neumí při cvičení správně dýchat. Zadržují dech a díky tomu se jim ještě více zakyseluje organizmus. Výsledkem jsou bolavé a namožené svaly.
  • Trenér Vám pomůže s motivací. Dobrý trenér je také sportovní psycholog. Dokáže Vás motivovat a vést k cíli.
  • Trenér Vám vypracuje výživový plán. Jedině správná kombinace výživy a sportu Vás dostane k cíli.
  • Trenér nepřipustí selhání. Lidé většinou začínají po Novém roce a končí po měsíci. Najdou si    výmluvu proč necvičit a vždy rychle skončí.
  • Zdraví a dobrá tělesná pohoda nejsou jen výsledkem cvičení, ale také výživy.  

Proč si najmout trenéra?

  • Profesionální přístup

Vždy poznáte, zda jste v rukou amatéra nebo profesionála – způsob jednání, oblečení, osobní vzhled, dochvilnost, spolehlivost atd. To jsou všechno znaky, podle kterých můžete profesionála poznat.

  • Příjemné vystupování

Zákazníci cvičí pro radost, příjemné zacházení a jednání s nimi je dalším základním principem.Stálá přítomnost u klienta během celé lekce.Plné soustřední na klienta.

  • Upravený zevnějšek

S čistým a upraveným osobním trenérem je každému zákazníkovi mnohem příjemněji. Standardní délka lekce je 50-60 minut.

  • Znalosti racionálního stravování

Nejsme tlustí z tuků. Obezita je porucha hromadění tuků. Ukládání tuků je ale řízeno hormonálně, zejména inzulinem. Uvolňování inzulinu je řízeno zejména sacharidy. Řešením obezity proto není nutit lidí omezovat tuky, více se hýbat a méně jíst, ale jíst lépe

Cvičení online, hubnutí s trenérem

Poskytované služby

Ke klientovi se vždy stavím individuálně. Je důležité si při vstupní konzultaci říci, jaké má klient cíle a co od tréninků očekává. Podle toho sestavím tréninkový plán na míru a můžeme začít!

Redukční trénink

Redukční trénink je kondiční cvičení mírné až střední intenzity, jehož cílem je nejen odbourávání tuků, ale i tvarování postavy. Co se týká posilovny a redukčního tréninku, existuje několik variant, jak dosáhnout cíle. Často se používá kombinace kardia a posilovacího cvičení.

Nejlepší trenér Praha 3, Jednoduché hubnutí, Hubnutí s trenérem

Kondiční trénink

Kondiční trénink (přípravu) charakterizujeme jako součást tréninkového procesu zaměřenou zejména na rozvoj bioenergetického, funkčního a pohybového potenciálu sportovce vzhledem k požadavkům sportovního výkonu a přípravy na jeho podávání. 

Trenér Praha, Hubnutí s trenérem Praha 3, Nejlepší trenér Praha 3

 

Co říkají zákazníci ?

Profesionální pomoc, Cvičení online
Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní
Míša
14 kg dole od července 2013 a makám stále dle instrukcí/plánu Petra Sedláčka. Naprostá změna stravovacích návyků. Velká spokojenost s výsledky. Mohu jen doporučit.
Honza
Začala jsem cvičit před 3 měsíci...., kdy jsem se cítila dost unaveně - boleli mě záda, neměla jsem žádnou kondici, stravovací návyky, minimální pohybovou aktivitu...atd. Na doporučení známých jsem vyhledala osobního trenéra Petra, který mi změnil vše mé negativní. V pase (za 3 měsíce) jsem zhubla 8cm , zadek = 6 cm, přes stehna= 2cm....myslím, že to mluví za vše! Při tomto tréninku jsem opravdu zhubla, celkově se cítím o mnoho lépe a jsem ráda, že jsem našla svého trenéra na hubnutí. Mohu ho jen doporučit. Péťo děkuji.....
Martina
S Petrem aktuálně spolupracuji déle než půl roku a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Fyzička šla nahoru, záda mě už tolik nebolí a co je podstatné, začal jsem opět mít rád své tělo. Umím se nyní lépe hýbat, dýchat a fyzický pohyb si díky tomu více užívat. Díky změně přístupu k cvičení a úpravě jídelníčku, jsem začal na svém těle poznávat svalové partie, o kterých jsem dříve ani nevěděl. Zpevnění core, posílení hlubokých svalů, získání tělesné rovnováhy a oprava zažitých, většinou špatných, cvičebních návyků. Může Vám to vše znít jako klišé, nebo marketingový text, ale mě prostě spolupráce s Petrem baví J. Nepasuje se do role všeználka, nebo špičkového sportovce, který kroutí hlavou nad tím, jací právě nyní jste. Naopak, zachoval si pohled a přístup člověka, motivátora a trenéra, který Vás vede a pomáhá Vám k dosažení toho, co vy sami chcete dosáhnout. Každý z nás je odlišný, každý z nás má jiná očekávání, jiné cíle. Právě proto je dle mého důležité to, co jsem už uvedl v textu výše. Petr umí naslouchat. Respektuje Váš záměr a následně Vás k němu vede, směřuje, případně Vám dá zpětnou vazbu o reálnosti jeho dosažení. Tak hodně štěstí, radosti a vytrvalosti při dosahování Vašich osobních cílů!
Lukáš