Chceš se dostat do kondice a díky tomu získat více energie do života ?

Pusť si video a získejte individuální strategii, vedení a podporu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

90% lidí samo déle než 10 dní cvičit nevydrží? Vstupte do 10 denni výzvy a získejte podporu, motivaci i potřebné informace ke zdravému cvičení. Začněte cvičit správně tak, aby to přinášelo výsledky. Získáte tréninkový plán a jidelníček na dobu 10 dnů ZDARMA.  Cvičte ve svém soukromí a to kdekoliv.

NEBO...Vyzkoušej živou lekci přes internet s osobní podporou trenéra.

online cvičení s trenérem

Hledám 2 vážné zájemce, kteří si chtějí zlepšit svou kondici, zhubnout a být fit. Jedná se o koncepční, individuální přístup a stravovací plán na míru s asistencí a podporou trenéra. Chcete začít cvičit a nevíte, jak na to? Máte rádi soukromí a individuální přístup? Rezervujte ještě dnes 15 min. konzultaci ZDARMA. 

Jak to celé funguje?

  • Zjistím tvoje pohybové a silové limity a tomu přizpůsobím tvůj trénink.
  • Provedeme základní diagnostiku, naučíš se pohybovým a dechovým vzorcům, aby tě už nikdy neprovázela bolest zad a kloubů.
  • Trénink bude trvat 60 minut včetně rozcvičení. Trénovat budeme společně 2x týdně, on-line.
  • Dostanu z tebe maximum, ale nikdy za cenu rizika zranění a špatného provedení.
  • Budeš mít svého osobního kouče! Vyřešíme veškeré trable, kterým budeš čelit.

Co získáš?

Plán, strategii a podporu

  • Na základě vyplněného dotazníku, dostaneš předem vypracovaný plán podle tvých individuálních potřeb.
  • Jídelníček přizpůsobím tvému životnímu stylu a možnostem.
  • Pomocí audio zpráv budeš pravidelně dostávat zpětnou vazbu a vylepšovat tak svůj jídelníček.
  • Každý den budeme monitorovat tvůj pokrok.
  • Každý měsíc tě přeměřím na InBody, abychom věděli, že jdeš správným směrem.Nebo využijem náhradní diagnostiku.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

POKUD SE BUDEŠ ŘÍDIT POKYNY A PŘESTO NEBUDEŠ MÍT VÝSLEDKY, VRÁTÍM TI CELOU TVOJI INVESTICI ZPĚT !

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Začala jsem cvičit před 3 měsíci, kdy jsem se cítila dost unaveně, bolela mě záda, neměla jsem žádnou kondici, stravovací návyky, minimální pohybovou aktivitu...atd. Na doporučení známých jsem vyhledala osobního trenéra Petra, který mi změnil vše mé negativní. V pase (za 3 měsíce) jsem zhubla 8 cm, přes zadek 6 cm, přes stehna 2 cm....myslím, že to mluví za vše! Při tomto tréninku jsem opravdu zhubla, celkově se cítím o mnoho lépe a jsem ráda, že jsem našla svého trenéra na hubnutí. Mohu ho jen doporučit. Péťo, děkuji...
Martina
S Petrem aktuálně spolupracuji déle než půl roku a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Fyzička šla nahoru, záda mě už tolik nebolí a co je podstatné, začal jsem opět mít rád své tělo. Umím se nyní lépe hýbat, dýchat a fyzický pohyb si díky tomu více užívat. Díky změně přístupu k cvičení a úpravě jídelníčku, jsem začal na svém těle poznávat svalové partie, o kterých jsem dříve ani nevěděl. Zpevnění core, posílení hlubokých svalů, získání tělesné rovnováhy a oprava zažitých, většinou špatných, cvičebních návyků. Může vám to vše znít jako klišé, nebo marketingový text, ale mě prostě spolupráce s Petrem baví :). Nepasuje se do role všeználka nebo špičkového sportovce, který kroutí hlavou nad tím, jací právě nyní jste. Naopak, zachoval si pohled a přístup člověka, motivátora a trenéra, který vás vede a pomáhá k dosažení toho, co vy sami chcete dosáhnout. Každý z nás je odlišný, každý z nás má jiná očekávání, jiné cíle. Právě proto je dle mého důležité to, co jsem už uvedl v textu výše. Petr umí naslouchat. Respektuje váš záměr a následně vás k němu vede, směřuje, případně vám dá zpětnou vazbu o reálnosti jeho dosažení. Tak hodně štěstí, radosti a vytrvalosti při dosahování vašich osobních cílů!
LukášCountry Sales Manager at Robert Bosch
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky
Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1. 5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas 73, boky 98, stehno 64 cm. Má nynější váha je 57 kg, míry: pas 62, boky 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka, se mi život obrátil o 360°: báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál, mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cítit se dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka.
MichaelaUčitelkou přípravné třídy
Jmenuji se Honza Colon a jsem v invalidním důchodu. Zároveň pomáhám lidem se stejnými problémy, jako mám já, v roli laického terapeuta. Na začátku naší spolupráce jsem měl mírnou obezitu a nevyšel jsem ani schody do 5. patra. Na základě Petrových rad ohledně konzumace alkoholu a například důležitým zásadám jíst alespoň 3 až 4 porce jídla denně jsem společně s doporučeným pitným režimem zhubl za tři měsíce 8 kilo. Dnes již vyjdu schody a nemusím čekat na výtah v baráku. Mám více energie a těším se na pondělní florbal, který jsem z vysokou nadváhou nemohl hrát. Petra Sedláčka vřele doporučuji.
Honza ColonTerapeut
Jmenuji se Lucie a jsem studentka a brigádnice, prodávám na stánku. Měla jsem 85 až 86 kg a bolesti zad a s tím související migrény. Za 7 měsíců jsem zhubla 10 kg díky spolupráci s Lucií a Petrem. Přestala jsem mít migrény a mám více energie. Získala jsem sebevědomí a vím, že když něco chci, tak na to mám. Chci vzkázat lidem „Musíte v sebe věřit a nepodceňujte se.“
LucieStudent
Než jsem změnila svůj životní styl, moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tohoto výsledku jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu, rady a vysvětlení. Velké DÍKY.
Petra Jelenčiaková

Přihlásit se do programu

Aby spolupráce správně fungovala, je důležité, abys věděl/a jaký je tvůj cíl. Na konzultaci vyplníme vstupní dotazník a podíváme se na tvůj současný jídelníček.