Přihláška

Není na co čekat.Trénujte KDEKOLIV, ALE NEDĚLEJTE TO BLBĚ.

Co na lekci získáte?

 • 1
  Společně nastavíme cíl
  Cíl nastavíme tak, aby byl reálný měřitelný a uvěřitelný pro Vás a zároveň i dosažitelný.
 • 2
  Identifikujeme hlavní překážky
  Společně identifikujeme hlavní překážky, které vám brání abyste dosáhli výsledků.
 • 3
  Vytvoříme plán
  Pokud se rozhodnete pokračovat, tvoříme společně plán, jak v nejkratší době dosáhnout vašeho cíle zhubnout nebo zlepšit svou kondici. Plán se bude odvíjet od vašich časových možnosti.
 • 4
  První lekcí to nekončí ale začíná
  Podle výsledku pohybové a zdravotní diagnostiky vytvořit osobní plán na míru,tak aby vám padl jak luxusní zakázkové sako.Mohu garantovat že vás pak ani vaše máma nepozná.Žádné předcvičování se Cindy Crawford.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Nejlepší trenér Praha 3, Jednoduché hubnutí, Hubnutí s trenérem
0
Počet volných míst

Program bude po naplnění kapacity uzavřen.

Po vyplnění přihlášky Vás budeme do 3 dnů kontaktovat telefonicky a  následně domluvíme termín KONZULTACE.

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky

DŮLEŽITÉ: Pokud se Vám lekce nebude líbit, řekněte mi to a já Vám vrátím vaše peníze  nazpět.

OBJEDNÁVKU MŮŽETE PLATIT PŘES BENEFITY

Pokud vaše karta neumožňuje online platby, zvolte variantu platby bankovním převodem a kontaktujte nás na email.

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
(+ FLAŠKA ŠAMPAŇSKÉHO jako omluva)

DŮLEŽITÉ: Pokud po 90 dnech tréninku nebudete přesvědčení, že šlo o nejlepší investici za posledních 5 let, řekněte mi to na poslední lekci a já vám: VRÁTÍM CELOU ČÁSTKU ZPĚT. Bez překážek! Obratem! Pošlu zdarma i FLAŠKU ŠAMPAŇSKÉHO jako omluvu!  

Trénink předčí vaše očekávání dramatickým způsobem. (A i pokud teď cítíte jistou skepsi, za pár dnů ho budete doporučovat všem, kteří chtějí rozjet svoje TĚLO.)

Přemýšlejte: "NERISKUJETE NIC, ZÍSKAT VŠAK MŮŽETE HODNĚ!" Jestli vám to dává aspoň trochu smysl, tak prostě vyzkoušejte... Nemáte co ztratit...

Zní vám to fér? Domluveno! Vyplňte svou přihlášku.