Přihláška 

Není na co čekat.15 min kozultace ZDARMA

Co na kozultaci získáte?

 • 1
  Zjistíte co nevíte
  Pokud ještě nevíte zda je PROGRAM právě pro vás ,rád si o všem promluvím. Zjistěte zda jsem ten pravý trenér pro vás.
 • 2
  Identifikujeme hlavní překážky
  Společně identifikujeme hlavní překážky, které vám brání začít.
 • 3
  Pokud se rozhodnete začít,vybereme termin úvodní konzultace
  Konzultace se bude odvíjet od vašich časových možností.Získejte podporu , motivaci i potřebné informace ke zdravému cvičení. Začněte cvičit správně tak, aby to přinášelo výsledky.Program respektuje vaši úroveň.Není to žádné předcvičování se Cindy Crawford
 • 4
  90 % lidí samo cvičit nevydrží, vy mezi nimi nebudete
  Moje lekce jsou živě. Na druhé straně jsem vždy na živo v reálném čase. Reaguji na vaše potřeby, mluvím s vámi a motivují vás do dalších výsledků.Program upravuji na základě vašich potřeb a možností. Zacvičte si v bezpečí domova pod vedením profesionálního trenéra. Dostanete okamžitou odezvu, tréninkový plán upravím na míru vašemu tělu a namotivuji vás k lepším výsledkům.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Po vyplnění přihlášky Vás budeme do 3 dnů kontaktovat telefonicky a  následně domluvíme termín KONZULTACE.

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky