Přihláška 

Není na co čekat.15 min kozultace ZDARMA

Co na kozultaci získáte?

 • 1
  Zjistíte co nevíte
  Pokud ještě nevíte zda je PROGRAM právě pro vás ,rád si o všem promluvím. Zjistěte zda jsem ten pravý trenér pro vás.
 • 2
  Identifikujeme hlavní překážky
  Společně identifikujeme hlavní překážky, které vám brání začít.
 • 3
  Pokud se rozhodnete začít,vybereme termin úvodní konzultace
  Konzultace se bude odvíjet od vašich časových možností.Získejte podporu , motivaci i potřebné informace ke zdravému cvičení. Začněte cvičit správně tak, aby to přinášelo výsledky.Program respektuje vaši úroveň.Není to žádné předcvičování se Cindy Crawford
 • 4
  90 % lidí samo cvičit nevydrží, vy mezi nimi nebudete
  Moje lekce jsou živě. Na druhé straně jsem vždy na živo v reálném čase. Reaguji na vaše potřeby, mluvím s vámi a motivují vás do dalších výsledků.Program upravuji na základě vašich potřeb a možností. Zacvičte si v bezpečí domova pod vedením profesionálního trenéra. Dostanete okamžitou odezvu, tréninkový plán upravím na míru vašemu tělu a namotivuji vás k lepším výsledkům.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
JMÉNO*
TELEFON *
EMAIL*
PROČ CHCETE POZVAT DO ŽIVOTA ZMĚNU PRÁVĚ TEĎ?
JAK SE V TÉTO CHVÍLI CÍTÍE FYZICKY, TAK PSYCHICKY?
CO JE PRO VÁS TOU NEJVĚTŠÍ PŘEKÁŽKOU, KTERÁ VÁM BRÁNÍ DOSTAT SE DO FORMY?
KOLIK PENĚZ JSTE UŽ DO SVÉ PŘEMĚNY KDY INVESTOVAL(A)? VYPLATILA SE TATO INVESTICE?

Po vyplnění přihlášky Vás budeme do 3 dnů kontaktovat telefonicky a  následně domluvíme termín KONZULTACE.

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky