Dvanáct odpovědí pro skeptiky

Mirek - 10 Kg za 90 Dní

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Míša -35 Kg za 7 Měsíců

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pokud si prohlížíte tyto stránky s nejistotou, skepsí a obavami z toho, „Co vám to ten Sedláček vlastně poradí“, vaše obavy chápu...Patříme totiž do stejné skupiny.

Věřit někomu, kdo tvrdí, že vám dokáže pomoci z vaší změnou? Nikdy!
Věřit někomu, kdo si myslí, že rozumí vašemu tělu, i když vás nikdy neviděl? V žádném případě!!
A věřit někomu, kdo svá moudra prodává? Tak to už vůbec ne!!!

Sám jsem realistou. A dle hesla „optimista je člověk s nedostatkem informací“ si musím vše nejdříve prověřit.katastrální panáček - otázka

S podobně skeptickým názorem mě nedávno kontaktoval jeden můj známý, který se o změnu pokouší snad odjakživa. A protože se do mě pustil zhurta hned od začátku, myslím si, že je to atraktivní čtení pro každého, komu se honí hlavou stejné pochybnosti, jako nyní třeba vám. Dohodli jsme se, že když ho přesvědčím, začne u mě ze svou změnou.

Přečtěte si tedy přepis celého nezkráceného rozhovoru až do konce... a udělejte si vlastní úsudek sami.

 • Na svých stránkách máš příběh nějaké Míši. Není to zase nějaký trik nějaké level marketingové společnosti?

 Ne, opravdu nepracuji pro žádnou podobnou společnost. Ani neprodávám žádné úžasné koktejly, ani podobné věci. Mým zbožím jsou pouze informace. Na požádání ti můžu zajistit i bylinky pro případnou léčbu.

 • Jak mi zaručíš, že to zvládnu i já? 

Pracuji v týmu, který neustále rozšiřuji, takže pokud si nebudu vědět rady, mí kolegové určitě ano. Více hlav víc ví.

 • Co můžu očekávat?

Jednou větou u osobních programů dávám záruku „výsledky, anebo peníze zpět“. Na dálku tě však nemohu dostatečně kontrolovat, takže si tuhle otázku polož spíše sobě. U mých elektronických programů je to podobné, na vše dávám 100% garanci vrácení peněz.

 • Jak si jako mám položit tu otázku sobě? 

Lidi si hodně lžou a někdy to, o co usilují, oni sami nechtějí, spíše je k tomu tlačí jejich partner, anebo rodina, případě strach z následků.

 • Jak jako z následků?

Lidi většinou věcí řeší až když je za pět dvanáct. Ještě se mi nestalo, že by za mnou přišel zdravý člověk a zeptal se mě, jestli bych mu mohl poradit, jak utužovat svoje zdraví a zlepšovat výkon svého těla. Lidé to řeší až v krizi, tak jako ty.

 • To máš pravdu, vždy když shodím pár kg, tak se na to vyfláknu. Jak jsi to udělal ty, že jsi u toho vydržel? 

Já měl opravdu sinou vůli, ale to každý nemá, mnohem jednoduší je, naučit se, jak správně použít motivaci. Dneska když to vidím s odstupem, byla to dřina a spousta peněz za nic. Jednou jsem to počítal a za pokus omyl jsem utratil tolik peněz, že bych za to mohl jet na krásnou dovolenou. Bohužel jsem měl smůlu a byl jsem moc veliký skeptik.

 • A co když mám nějakou nemoc?

V tomto případě budeš vše konzultovat se svým lékařem. Pokud jsi tu pět minut po dvanácté, bohužel ti nejprve musí pomoci lékař, já mohu léčbu jen urychlit a zefektivnit. Tohle je však pouze na tobě.

 • Mě ale bolí záda a nemůžu zrovna dělat nějaké aletrie

To není problém, právě proto je třeba začít. Jedna věc souvisí s druhou. Vše je propojeno. Cvičit budeš, ale velmi opatrně tak, aby ti to prospívalo.

 • Co když mi nebude chutnat to, co mi doporučíš?

Naše chuť je v naší hlavě, takže když ty budeš mít zájem o změnu a hlavně důvod, můžeš účinně ovlivnit i své chuťové buňky a jídlo, které je dnes pro tebe to nejodpornější, může být tím nejskvělejším a přesně i obráceně. Jen je třeba mít důvod - proč?

 • Takže chutě se dají měnit? Třeba chuť na sladké? 

Jedním slovem ano.

 • A co když nemám čas na cvičení?

Sleduješ TV nebo PC, pokud ano máš času dost, je to spíše tvoje volba.

 • Jak jí mám ale změnit?

Tohle vše a mnohem víc právě učím v programu transformace postavy a zdraví.

 • Ok přesvědčil jsi mě, ale já na to prostě nemám peníze!

Ani tohle není problém, mám program, který umožňuje financovat celou změnu a to až ze 100%. Stačí se zaregistrovat a šířit informace o těchto stránkách a článcích. Za každého kdo si přes tvé doporučení program koupí, nabízím provizi, takže pokud se budeš denně jednu hodinku věnovat propagaci mých stránek, dříve nebo později na ně přijdou tví známí a zaplatí za tebe. Jsou to přeci tvoji kamarádi, takže ti pomohou.