Naučím Vás, jak správně cvičit a co jíst aby to tělu prospívalo.

Budete se cítit o 10 let mladší a plní energie.

Možná jste trochu v zoufalství z toho, jak právě teď vypadáte a možná se zamýšlíte nad tím, proč všechny ty vydřené diety a věci kolem nefungují podle Vašich představ. Pokud Vás vaše rozhodnutí zavedlo právě až sem, jste rozhodně na tom správném místě. Vaše nefunkční zkušenosti Vám nyní my pomůžeme vyřešit.

Hned Vám řeknu proč

Společně s námi, týmem profesionálních trenérů a nutričních specialistů Vám nabízíme možnost, jak dosáhnout zaručených výsledků. Většina lidí totiž ve své snaze zhubnout vždy přijde k jo-jo efektu a v tomto případě selže.

Pokud bylo pro vás doteď utrpením jíst jako králík a obětovali jste svůj drahocenný čas na spalování tuku v totálním nepoměru a tím náročně shozená kila, tak Vám teď sdělujeme, že existuje mnohem přirozenější cesta k Vaší vysněné postavě a zdraví. Navíc Vás to bude bavit a na konci Vás přátelé ani rodina nebudou poznávat. Pojďme tedy na to krok za krokem.

Napadlo vás někdy, proč je to tak těžké?

Odpověď je až překvapivě jednoduchá:

 • 1
  Naše maminky a babičky nejedly právě zdravě, a pokud jsme nezdědili atletickou postavu, geny dříve nebo později začnou útočit. Kila přibývají a energie s vitalitou jsou fuč. Řešením, jak ze začarovaného kruhu ven je přestat se stresovat a nechat se jednoduše vést profesionály krok za krokem.
 • 2
  Když se chcete učit anglicky, zapíšete se do kurzu. Když se chcete naučit nový pracovní postup, učí vás to několik dní zkušenější kolegyně nebo projdete firemním školením. Stačilo by vám k jednomu nebo druhému přečíst si článek v časopise nebo se zeptat kamarádky, která umí anglicky stejně špatně, jako vy?
 • 3
  NE. Když se chcete něco naučit, jdete a učíte se od toho, kdo to už umí, má výsledky a naučil to už jiné lidí. Zapíšete se do kurzu, jdete na seminář, zeptáte se toho, kdo už je na danou věc expert.
 • 4
  To, že se PORADÍTE se skutečným odborníkem, Vám cestu k vysněné postavě velmi usnadní, ale k cíli vás to nedostane. Jak říká jeden z mých učitelů: „Je lepší gram akce, než tuna znalostí“.

Se svým týmem trenérů/trenérek pomáhám lidem zrovna jako jsi ty. Naučíme tě, jak správně cvičit, co jíst aby to tělu prospívalo a ty se budeš cítit plný energie. To vše se odrazí ve tvé práci,  v osobním i  partnerském životě. Jednoduše se naučíte zdravě žít stejně, jako kdybyste se učili jezdit na kole. Chce to trénink a někoho, kdo to už dobře umí.

Do dnešního dne jsme pomohli desítkám klientů s jejich změnou postavy a zdraví. Byli jsme však vázáni místem, kde působíme. Tomu je teď konec, dnes naše služby můžete využít naplno kdekoliv na světě a to ještě mnohem levněji. Jsem přesvědčen, že stejně jako jsme desítkám lidí už pomohli od jejich trápení tím, že jsme je naučili a dovedli je k vysněné postavě v podstatě “za ruku”, pomůže náš tým specialistů i Vám.

Vaší změnu nastartujeme 60 minutovou konzultací a Diagnostiku, kde: 

 • Zjistíme hned na začátku váš současný tělesný stav pomocí jednoduchých diagnostických testů
 • Budete překvapeni, až zjistíte, jak na tom je právě vaše tělo. Na základě vašich individuálních údajů vám vysvětlím, jaký bude pro vás ten nejvhodnější postup, na co se máte právě vy zaměřit tak, abyste zesílili, zhubli a nabrali víc energie.
 • Doporučím Vám další postup, aby cvičení bylo co nejúčinnější a abyste vysněnou postavu získali natrvalo. DÁREK ZDARMA: Získáte detailní přehled o stavu svého těla, přesné množství tuků ve vašem těle a svalové hmoty.

Tato 60 minutová konzultace + Diagnostiku je pro vás, pokud:

 • Snažíte se méně jíst, více hýbat, ale váha je stále stejná, nebo jen nepatrně nižší
 • Nemůžete se na sebe podívat do zrcadla a výběr plavek je pro vás noční můrou
 • Máte za sebou několik pokusů o zhubnutí, které vždy končí tzv. jo-jo efektem
 • Trápí vás zdravotní problémy, za které může Vaše vysoká hmotnost
 • Už nemusíte déle trpět v těle, ve kterém se cítíte hrozně. Díky osobním a životním zkušenostem jsme už pomohli mnoha desítkám lidí a teď jste na řadě vy.
Trenér, online trener, praha 3, cviceni doma
Trenér, Trenér Praha 3, Osobní trenér,online trenér, Trenér Praha
Trenér, Trenér Praha 3, Osobní trenér,online trenér, Trenér Praha
profesionální trenér, fitness online trenér, trener doma
ohromující výsledky, cviceni online, uzasne vysledky

Pojďme na to. Kde, kdy a jak začneme s vaší životní změnou?

 • 1
  KDE:
  Za pomocí moderní techniky jako je videkonference, začneme vaší první konzultací. Nebo i osobně vše po domluvě. Pokud si nejste jisti časem nebo místem volejte
 • 2
  KDY:
  Co nejdříve, důležité věci se nemají odkládat 🙂 (vyberete si v objednávce na další straně)
 • 3
  JAK:
  Vaší změnu nastartujeme formou 60 minutové konzultace s trenérem. Nyní klikněte dole na stránce na tlačítko OBJEDNAT KONZULTACI. Následně vám zavoláme a domluvíme s vámi přesný termín vaší diagnostické konzultace.

Teď už víte, co dostanete a asi se ptáte, kolik Vás to bude stát?

Původně tato osobní hodinová konzultace  stála 1600,- Kč. Rozhodl jsem se, že chci, aby tato cesta ke zdraví byla dostupná úplně všem lidem, kteří to myslí se svým zdravím a postavou vážně.

Proto jsem cenu snížil na minimum aby mohl trenovat každy.

A to není všechno. Jsem natolik přesvědčen o tom, že pro vás bude PROGRAM natolik přínosný, a tak jsem se rozhodl usnadnit vaše rozhodnutí ještě více.

A to tím, že NIC NERISKUJETE!

Otázka už tedy není, JDE TO NEBO NEJDE? Otázkou je, KDY ZAČNETE VY!

A tak pokud teď cítíte, že ve svém životě chcete udělat změnu, chcete mít štíhlé tělo plné zdraví a energie, cítit se radostně a svěží, chcete s úsměvem každé ráno stoupat na váhu a vidět, že kila jdou dolů a vy vypadáte každým dnem lépe a lépe, právě teď je ta správná chvíle začít a objednat se na konzultaci.

Nyní klikněte dole na stránce na tlačítko OBJEDNAT Úvodní Lekci. Následně vám zavoláme a domluvím s vámi přesný termín vaší diagnostické konzultace .

0
hodin
Úspora času za měsic
0
Úspora za vstup do fitness
0
Kg
Tuku měsíčně dole

Jak poznáte, že je to pro vás?

Trenér, Trenér Praha 3, Osobní trenér,online trenér, Trenér Praha

CHCETE JÍST ZDRAVĚ A CVIČIT, ALE NEMŮŽETE SE DOKOPAT?

POTŘEBUJETE TO VZÍT OD PODLAHY A NEHLEDÁTE ČÁSTEČNÁ ŘEŠENÍ?

JSTE V NEUSTÁLÉM PRESU A NEMÁTE MOC ČASU?

NECHCETE A NEBO NEMŮŽETE DOJÍŽDĚT ZA TRENÉREM? NEBO NECHCETE, ABY VÁS NĚKDO OČUMOVAL V POSILOVNĚ?

BOLÍ VÁS ZÁDA Z ČASTÉHO SEZENÍ U POČÍTAČE, NEBO V AUTĚ?

NEDOKÁŽETE UVOLNIT SVÉ TĚLO A ODPOČÍVAT? POTŘEBUJETE SE NAUČIT RELAXOVAT ?

Shodujetese v některých bodech? Pokud ANO, rezervujte si svou úvodní Úvodní LEKCI a KONZULTACÍ ...Otestujte trénink on-line.

Není na co čekat, do 3 dnů se ozvu a společně domluvíme vše potřebné pro první lekci.

Chcete první lekci na ŽIVO.
2800 KČ
1200Kč
120 min LEKCE a KUNZULTACE
Společně nastavíme cíl tak, aby byl reálný měřitelný a uvěřitelný pro vás a zároveň i dosažitelný. Identifikujeme hlavní překážky Společně identifikujeme hlavní překážky, které vám brání abyste dosáhli výsledků. Nakonec vytvoříme plán Pokud se rozhodnete pokračovat, vytvoříme společně plán, jak v nejkratší době dosáhnout vašeho cíle zhubnout nebo zlepšit svou kondici. Plán se bude odvíjet od vašich časových možnosti.
REZERVOVAT
Adresa: Slezská 204/69, 130 00 Vinohrady
Nic to nebude stát!
0 Kč
15 min kozultace ZDARMA
Pokud ještě nevíte zda je PROGRAM právě pro vás ,rád si o všem promluvím. Zjistěte zda jsem ten pravý trenér pro vás. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.Není na co čekat. Nic to nebude stát !
REZERVOVAT
Ozvu se do 3 dnů a společně domluvíme vše potřebné.

Každý zákazník získává bonusový návod "Jak na Motivaci"

BONUS v hodnotě  399,- Kč  zdarma

Pokud se následně rozhodnete pokračovat v jednom s programů, je tato diagnostická konzultace zcela zdarma.

První lekcí to nekončí ale začíná!

Na první lekci získáte vše, abyste mohl/a okamžitě začít. Pak už se vrhneme do práce.
Společný trénink 2x týdně ( na živo online ) Také vytvoření strategie stravování a systém tréninku. Tak aby vše bylo dlouhodobě udržitelné.

Krok 1
Společně nastavíme cíl
Cíl nastavíme tak, aby byl reálný měřitelný a uvěřitelný pro Vás a zároveň i dosažitelný.Společně identifikujeme hlavní překážky, které vám brání abyste dosáhli výsledků.
Krok 3
První lekcí to jen začíná
Podle výsledku pohybové a zdravotní diagnostiky vytvořit osobní plán na míru,tak aby vám padl jak luxusní zakázkové sako.Mohu garantovat že vás pak ani vaše máma nepozná.Žádné předcvičování se Cindy Crawford to NEBUDE.

Zamysleme se, vždyť přeci člověk, kterýn má v lepší informace a podporu , dělá posléze lepší rozhodnutí, což se projeví v jeho lepších životě na všech urovnich .

Plán na začátek ZDARMA

Není důležité "jen" cvičit. Potřebujete cvičit efektivně a vědět jak. CVIČTE KDEKOLIV, KDYKOLIV A NEDĚLEJTE TO BLBĚ. Získejte PROGAM na 10 dní ZDARMA, který vás naučí základům zdravého životního stylu.

Online trenér praha 3