Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Lekci si dnes si rezervovalo už 0 lidí

Zlepšete své zdraví a kondici s online osobním trenérem  

Vyzkoušejte živou lekci přes internet s vaším osobním trenérem. Nastavím individuální tréninkový plán a ohlídám, že cvičíte správně.Cvičení na míru pro ty, kdo nemají čas chodit do fitness.

S čím vám online trenér pomůže ?

Chcete mít více energie pro život ? Začnete cvičit správně tak, aby to přinášelo výsledky.

90 % lidí samo cvičit nevydrží. Vy mezi nimi nebudete. Získejte podporu, motivaci i potřebné informace ke zdravému cvičení.

Trenér , Trenér Praha 3, Osobní trenér

Redukce hmotnosti - hubnutí

Začněte hubnout a udržte si zdravou váhu už natrvalo. Získáte individuální tréninkový plán, se kterým se dostanete do formy.
Hubnutí s trenérem, Profesionální pomoc, Cvičení oneline

Bolesti zad

Nedostatek fyzické aktivity a špatné pohybové návyky mohou vyústit v nepříjemné bolesti zad. Zbavíte se jich už za pár dnů.
Trenér Praha 3, Osobní trenér, online trenér

Snížení hladiny stresu

Stres je příčinou více než 60 % všech druhů lidských nemocí. Má negativní, mentální, emocionální a fyzické důsledky. Cvičením ho účinně odbouráte.
Trenér Praha 3, Osobní trenér,online trenér,

Lepší výkon a pozornost

Zvyšte výkon svého srdce, oběhové soustavy, svalů a celého pohybového aparátu. Brzy se začnete cítit lépe.
Profesionální pomoc, Cvičení online

Více energie pro život

Bez energie naše tělo nedokáže fungovat. Je na ní závislé. A to i ve spánku. Získáte ji nejen z jídla, ale i cvičením.
Nejlepší trenér Praha 3, Jednoduché hubnutí

Lepší imunita

Trápí vás častá nachlazení a virózy? Nevíte, jak se zbavit chronické rýmy? Zlepšete svou imunitu díky cvičení.
0
hodin
Úspora času za měsic
0
Úspora vstupného do fitness
0
Kg
Tuku za měšic dole

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak online cvičení probíhá?

Jednoduše. Potřebujete jen počítač, tablet nebo chytrou televizi a připojení k internetu. Domluvte si s trenérem první lekci. Do e-mailu obdržíte podrobné instrukce.

Dalším krokem bude Fyzioterapeutická diagnostika. Díky ní získáte tréninkový plán na míru vašemu tělu a cílům. Systematickou realizaci tréninkového plánu váš trenér pečlivě ohlídá.

Moje výhody a filozofie

Jsm protikladem běžného masového přístupu. Hodnotím sam sebe podle spokojenosti a výsledků klientů.

Ušetřete si volný čas, který byste jinak strávili v kolonách při dojíždění. Neopouštějte své dítě, když si chcete dobře zacvičit. Cvičte zdravě a efektivně pod odborným dohledem profesionála a v soukromí svého domova.

 
cvičení online, jednoduché hubnutí

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cvičení bude zábava

Určíte si cíl a váš trenér najde správný postup. Naplánuje cvičení na celý týden. Cviky i plán průběžně mění podle situace. Uvidíte přehledné výsledky a grafy.

K tréninkovému plánu získáte i zdravý jídelníček na celý týden, z běžně dostupných potravin. Váš jídelníček podpoří dosažení cíle. Přitom si sami vyberete potraviny a jídla, která vám chutnají.

Získejte svůj tréninkový plán pro začátek ZDARMA

Není důležité "jen" cvičit. Potřebujete cvičit efektivně a vědět jak. Sestavení cvičebního plánu na našem webu probíhá podobně, jako kdybyste přišli za kvalitním osobním trenérem do posilovny. Všechny cvičební programy totiž vytvořili kvalifikovaní osobní trenéři s dlouholetou praxí.

Získejte knihu, která vás naučí základům zdravého životního stylu.

Online trenér praha 3

Online fitness: Váš domov, vaše tělocvična

Cvičení už nikdy nebude snazší 

 Skype trenér
 • Fyzioterapeutická diagnostika
 • Osobní přístup ke každému klientovi
 • Tréninkový plán vycházející z vašich cílů a diagnostiky
 • Systematická realizace tréninkového plánu pod vedením trenéra dle individuální dohody a časových možností
 • Průběžná aktualizace tréninkového plánu dle vašeho pokroku ve cvičení
 • Zdravý jídelníček z běžně dostupných potravin
 • Úspora času, nemusíte opouštět své pracoviště nebo domov
 • Cvičení v soukromí domova bez zvědavých pohledů ostatních
 • Ověřená technika osobního KOUČINKU a NLP
 • Dechová cvičení k řízené RELAXACI
 • Techniky pro posílení imunity a zdraví
 • Finanční úspora za vstup do fitness, benzín atd.
Klasický trenér
 • Fyzioterapeutická diagnostika
 • Osobní přístup ke každému klientovi
 • Tréninkový plán vycházející z vašich cílů a diagnostiky
 • Systematická realizace tréninkového plánu pod vedením trenéra dle individuální dohody a časových možností
 • Průběžná aktualizace tréninkového plánu dle vašeho pokroku ve cvičení
 • Zdravý jídelníček z běžně dostupných potravin
 • Úspora času, nemusíte opouštět své pracoviště nebo domov
 • Cvičení v soukromí domova bez zvědavých pohledů ostatních
 • Ověřená technika osobního KOUČINKU a NLP
 • Dechová cvičení k řízené RELAXACI
 • Techniky pro posílení imunity a zdraví
 • Finanční úspora za vstup do fitness, benzín atd.

Co říkají naši klienti

Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Začala jsem cvičit před 3 měsíci, kdy jsem se cítila dost unaveně, bolela mě záda, neměla jsem žádnou kondici, stravovací návyky, minimální pohybovou aktivitu...atd. Na doporučení známých jsem vyhledala osobního trenéra Petra, který mi změnil vše mé negativní. V pase (za 3 měsíce) jsem zhubla 8 cm, přes zadek 6 cm, přes stehna 2 cm....myslím, že to mluví za vše! Při tomto tréninku jsem opravdu zhubla, celkově se cítím o mnoho lépe a jsem ráda, že jsem našla svého trenéra na hubnutí. Mohu ho jen doporučit. Péťo, děkuji...
Martina
S Petrem aktuálně spolupracuji déle než půl roku a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Fyzička šla nahoru, záda mě už tolik nebolí a co je podstatné, začal jsem opět mít rád své tělo. Umím se nyní lépe hýbat, dýchat a fyzický pohyb si díky tomu více užívat. Díky změně přístupu k cvičení a úpravě jídelníčku, jsem začal na svém těle poznávat svalové partie, o kterých jsem dříve ani nevěděl. Zpevnění core, posílení hlubokých svalů, získání tělesné rovnováhy a oprava zažitých, většinou špatných, cvičebních návyků. Může vám to vše znít jako klišé, nebo marketingový text, ale mě prostě spolupráce s Petrem baví :). Nepasuje se do role všeználka nebo špičkového sportovce, který kroutí hlavou nad tím, jací právě nyní jste. Naopak, zachoval si pohled a přístup člověka, motivátora a trenéra, který vás vede a pomáhá k dosažení toho, co vy sami chcete dosáhnout. Každý z nás je odlišný, každý z nás má jiná očekávání, jiné cíle. Právě proto je dle mého důležité to, co jsem už uvedl v textu výše. Petr umí naslouchat. Respektuje váš záměr a následně vás k němu vede, směřuje, případně vám dá zpětnou vazbu o reálnosti jeho dosažení. Tak hodně štěstí, radosti a vytrvalosti při dosahování vašich osobních cílů!
LukášCountry Sales Manager at Robert Bosch
Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1. 5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas 73, boky 98, stehno 64 cm. Má nynější váha je 57 kg, míry: pas 62, boky 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka, se mi život obrátil o 360°: báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál, mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cítit se dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka.
MichaelaUčitelkou přípravné třídy
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky
Jmenuji se Lucie a jsem studentka a brigádnice, prodávám na stánku. Měla jsem 85 až 86 kg a bolesti zad a s tím související migrény. Za 7 měsíců jsem zhubla 10 kg díky spolupráci s Lucií a Petrem. Přestala jsem mít migrény a mám více energie. Získala jsem sebevědomí a vím, že když něco chci, tak na to mám. Chci vzkázat lidem „Musíte v sebe věřit a nepodceňujte se.“
LucieStudent
14 kg dole od července 2013 a makám stále dle instrukcí/plánu Petra Sedláčka. Naprostá změna stravovacích návyků. Velká spokojenost s výsledky. Mohu jen doporučit.
Honza
Než jsem změnila svůj životní styl, moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tohoto výsledku jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu, rady a vysvětlení. Velké DÍKY.
Petra Jelenčiaková