Získejte více energie do života. Začnete trénovat tak, aby to přinášelo výsledky.

Získáte ověřený PROGRAM, který promění vaše tělo i bez předchozích zkušeností.

trenér praha 3

Nemůžete se přinutit cvičit?

 Dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ? Roste vám břicho a bolí vás záda,nemáte dost energie pro život , špatně spíte ? Restartujte své tělo! 

Také si stále opakujete…

POTŘEBUJI NAD SEBOU BIČ!
NEMÁM NA TO ČAS
NECHCE SE MI DRŽET NUDNOU DIETU
NEVÍM VŮBEC, JAK ZAČÍT

Jde to ale i jinak a díky tomu získáte...

PŘIPOJÍTE SE K TĚM,kteří to dokázali

Můžete cviky provádět sebevíc dokonale, ale progres vám zařídí jen správný PROGRAM. A můžete mít vychytaný PROGRAM, ale se špatnou technikou se nejspíš brzy zraníte. Tady dostanete obojí a mnohem více! Naučíte se účinné strategie, které potřebujete, abyste změnili svůj vztah k jídlu i cvičení..

Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!

Jak funguje OSOBNÍ TRÉNINK s webkamerou

Vše, co potřebujete, je váš počítač, tablet nebo mobilní zařízení, abyste proměnili jakoukoli místnost ve vaší novou tělocvičnu. Cvičte pod odborným vedením skutečného osobního trenéra – odkudkoli 

Zaplatíte mi jednorázově až za měsíc až uvidíte první výsledky Garantuji vám že behem měsíce zhubnete 2 kg a pokud NE dostanete další měsíc ZDARMA

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Začala jsem cvičit před 3 měsíci, kdy jsem se cítila dost unaveně, bolela mě záda, neměla jsem žádnou kondici, stravovací návyky, minimální pohybovou aktivitu...atd. Na doporučení známých jsem vyhledala osobního trenéra Petra, který mi změnil vše mé negativní. V pase (za 3 měsíce) jsem zhubla 8 cm, přes zadek 6 cm, přes stehna 2 cm....myslím, že to mluví za vše! Při tomto tréninku jsem opravdu zhubla, celkově se cítím o mnoho lépe a jsem ráda, že jsem našla svého trenéra na hubnutí. Mohu ho jen doporučit. Péťo, děkuji...
Martina
S Petrem aktuálně spolupracuji déle než půl roku a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Fyzička šla nahoru, záda mě už tolik nebolí a co je podstatné, začal jsem opět mít rád své tělo. Umím se nyní lépe hýbat, dýchat a fyzický pohyb si díky tomu více užívat. Díky změně přístupu k cvičení a úpravě jídelníčku, jsem začal na svém těle poznávat svalové partie, o kterých jsem dříve ani nevěděl. Zpevnění core, posílení hlubokých svalů, získání tělesné rovnováhy a oprava zažitých, většinou špatných, cvičebních návyků. Může vám to vše znít jako klišé, nebo marketingový text, ale mě prostě spolupráce s Petrem baví :). Nepasuje se do role všeználka nebo špičkového sportovce, který kroutí hlavou nad tím, jací právě nyní jste. Naopak, zachoval si pohled a přístup člověka, motivátora a trenéra, který vás vede a pomáhá k dosažení toho, co vy sami chcete dosáhnout. Každý z nás je odlišný, každý z nás má jiná očekávání, jiné cíle. Právě proto je dle mého důležité to, co jsem už uvedl v textu výše. Petr umí naslouchat. Respektuje váš záměr a následně vás k němu vede, směřuje, případně vám dá zpětnou vazbu o reálnosti jeho dosažení. Tak hodně štěstí, radosti a vytrvalosti při dosahování vašich osobních cílů!
LukášCountry Sales Manager at Robert Bosch
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky
Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1. 5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas 73, boky 98, stehno 64 cm. Má nynější váha je 57 kg, míry: pas 62, boky 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka, se mi život obrátil o 360°: báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál, mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cítit se dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka.
MichaelaUčitelkou přípravné třídy
Jmenuji se Honza Colon a jsem v invalidním důchodu. Zároveň pomáhám lidem se stejnými problémy, jako mám já, v roli laického terapeuta. Na začátku naší spolupráce jsem měl mírnou obezitu a nevyšel jsem ani schody do 5. patra. Na základě Petrových rad ohledně konzumace alkoholu a například důležitým zásadám jíst alespoň 3 až 4 porce jídla denně jsem společně s doporučeným pitným režimem zhubl za tři měsíce 8 kilo. Dnes již vyjdu schody a nemusím čekat na výtah v baráku. Mám více energie a těším se na pondělní florbal, který jsem z vysokou nadváhou nemohl hrát. Petra Sedláčka vřele doporučuji.
Honza ColonTerapeut
Jmenuji se Lucie a jsem studentka a brigádnice, prodávám na stánku. Měla jsem 85 až 86 kg a bolesti zad a s tím související migrény. Za 7 měsíců jsem zhubla 10 kg díky spolupráci s Lucií a Petrem. Přestala jsem mít migrény a mám více energie. Získala jsem sebevědomí a vím, že když něco chci, tak na to mám. Chci vzkázat lidem „Musíte v sebe věřit a nepodceňujte se.“
LucieStudent
Než jsem změnila svůj životní styl, moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tohoto výsledku jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu, rady a vysvětlení. Velké DÍKY.
Petra Jelenčiaková
Váš domov, vaše tělocvična

On-line program je moderní trend v dnešní uspěchané době. Cvičení už nikdy nebude snažší. SKYPE TRENÉR je tu už přes 10 let a je prvním programem tohoto druhu v České republice. Narozdil od klasického cvićení ve fitness přináší mnohem udržitelnějśi výsledky. Díky tomuto programu nemusíte lekce rušit nebo stale cvičení přerušovat. Dosáhnete tak velmi kvalitních výsledků.

Za jak dlouho dokážeš na obrázku najít 3 rozdíly ?
Klasický TRENÉR
 • Fyzioterapeutická diagnostika
 • Osobní přístup ke každému klientovi
 • Tréninkový plán vycházející z vašich cílů a diagnostiky
 • Systematická realizace tréninkového plánu pod vedením trenéra dle individuální dohody a časových možností
 • Průběžná aktualizace tréninkového plánu dle vašeho pokroku ve cvičení
 • Platíte vstup do FITNESS
 • Zdravý jídelníček z běžně dostupných potravin
 • Úspora času, nemusíte opouštět své pracoviště nebo domov
 • Cvičení v soukromí domova bez zvědavých pohledů ostatních
 • Ověřená technika osobního KOUČINKU a NLP
 • Dechová cvičení k řízené RELAXACI
 • Techniky pro posílení imunity a zdraví
 • Finanční úspora za vstup do fitness, benzín atd.
 • Platite jednorázově až za měsíc až uvidíte první výsledky
Profesionální pomoc, Cvičení online
 • Fyzioterapeutická diagnostika
 • Osobní přístup ke každému klientovi
 • Tréninkový plán vycházející z vašich cílů a diagnostiky
 • Systematická realizace tréninkového plánu pod vedením trenéra dle individuální dohody a časových možností
 • Průběžná aktualizace tréninkového plánu dle vašeho pokroku ve cvičení
 • Zdravý jídelníček z běžně dostupných potravin
 • Úspora času, nemusíte opouštět své pracoviště nebo domov
 • Cvičení v soukromí domova bez zvědavých pohledů ostatních
 • Ověřená technika osobního KOUČINKU a NLP
 • Dechová cvičení k řízené RELAXACI
 • Techniky pro posílení imunity a zdraví
 • Finanční úspora za vstup do fitness, benzín atd.
 • Zaplatíte mi jednorázově až za měsíc až uvidíte první výsledky Garantuji vám že behem měsíce zhubnete 2 kg a pokud NE dostanete další měsíc ZDARMA
0
hodin
Úspora času za měsic
0
Úspora za vstup do fitness
0
Kg
Tuku měsíčně dole

Moje výhody a filozofie

Jsem protikladem běžného fitness přístupu. Hodnotím sám sebe podle spokojenosti a výsledků klientů.

Ušetříte volný čas, který byste jinak strávili v kolonách při dojíždění do fitka. Cvičte zdravě a efektivně pod odborným dohledem profesionála a v soukromí svého domova. Tvoje mysl se stane stejně pevná, jako tvoje svaly. Získáš techniky, jak s myslí pracovat a taky si je na vlastní kůži vyzkoušíš. Zatřeseš základy tvých starých návyků a vytvoříš nové. Probudím tvojí motivaci, která nikdy neskončí.

 
Trenér, Trenér Praha 3, Osobní trenér,online trenér, Trenér Praha

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak online cvičení probíhá?

Jednoduše. Potřebujete jen počítač, tablet nebo chytrou televizi a připojení k internetu. Domluvte si s trenérem první lekci. Do e-mailu obdržíte podrobné instrukce.

Dalším krokem bude Fyzioterapeutická diagnostika. Díky ní získáte tréninkový plán na míru vašemu tělu a cílům. Systematickou realizaci tréninkového plánu váš trenér pečlivě ohlídá.

Opravdu existuje jednoduchá cesta

Za 12 tydnů dokážete změnit dosavadní uvažování nad jídlem a zhubnout bez držení nesmyslných diet. Zažijte jaké to je, když se jídlo stane vašim přítelem.Bude se vám lépe dýchat, váš spánek bude kvalitnější. Získáte i lepší vyhlídky do budoucna.

Jak poznáte, že je to pro vás ?

CHCETE JÍST ZDRAVĚ A CVIČIT, ALE NEMŮŽETE SE DOKOPAT?

POTŘEBUJETE TO VZÍT OD PODLAHY A NEHLEDÁTE ČÁSTEČNÁ ŘEŠENÍ?

JSTE V NEUSTÁLÉM PRESU A NEMÁTE MOC ČASU?

NECHCETE A NEBO NEMŮŽETE DOJÍŽDĚT ZA TRENÉREM? NEBO NECHCETE, ABY VÁS NĚKDO OČUMOVAL V POSILOVNĚ?

BOLÍ VÁS ZÁDA Z ČASTÉHO SEZENÍ U POČÍTAČE, NEBO V AUTĚ?

NEDOKÁŽETE UVOLNIT SVÉ TĚLO A ODPOČÍVAT? POTŘEBUJETE SE NAUČIT RELAXOVAT ?

Shodujete se v některých bodech? Pokud ANO, rezervujte si svou úvodní LEKCIKONZULTACÍ ...
Otestujte trénink.
LEPŠÍ CVIČIT ONLINE, NEŽ LEŽET OFFLINE.

Není na co čekat, do 3 dnů se ozvu a společně domluvíme vše potřebné pro první lekci.

Nic to nebude stát!
0 Kč
Vyžádejte si svůj bezplatný hovor!
Pokud ještě nevíte zda je PROGRAM právě pro vás ,rád si o všem promluvím. Zjistěte zda jsem ten pravý trenér pro vás. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA. Pokud se rozhodnete se mnou spolupracovat, bude to skvělé. Pokud ne, je to také v pohodě.Není na co čekat. Nic to nebude stát !
REZERVOVAT
Ozvu se do 3 dnů a společně domluvíme vše potřebné.
Chcete první lekci na ŽIVO.
2800 KČ
1200Kč
120 min LEKCE a KUNZULTACE
Společně nastavíme cíl tak, aby byl reálný měřitelný a uvěřitelný pro vás a zároveň i dosažitelný. Společně identifikujeme hlavní překážky, které vám brání abyste dosáhli výsledků. Pokud se rozhodnete pokračovat, vytvoříme společně plán, jak v nejkratší době dosáhnout vašeho cíle zhubnout nebo zlepšit svou kondici. Plán se bude odvíjet od vašich časových možnosti.
REZERVOVAT
Adresa: Slezská 204/69, 130 00 Vinohrady

Každý, kdo otestuje trénink získává bonusový návod "Jak na Motivaci"

BONUS v hodnotě  399,- Kč  zdarma

Pokud se následně rozhodnete pokračovat v jednom s programů, je tato diagnostická konzultace zcela zdarma.

Jak program probíhá?

Potřebujete zhubnout, ale chybí vám silná vůle? Objevte JEDNODUCHÝ SYSTÉM, díky kterému zhubnete. Zjistěte jak funguje tento ověřený PROGRAM.

První krůček ...

První lekcí to začíná domluvte si nezávaznou ÚVODNÍ KONZULTACI. Do e-mailu obdržíte podrobné instrukceDalším krokem bude osobní diagnostika,díky ní získáte plán šitý na míru vašemu tělu.

Druhý krok ...

Pokud vám bude PROGRAM dávat smysl a váš motiv bude dostatečně funkční, společně pak vytvoříme plán,který není o dietě, ale o změně.O změně jídla, myšlení, chování i vztahu k vlastnímu tělu. Zaplatíte mi jednorázově až za měsíc až uvidíte první výsledky
Garantuji vám že behem měsíce zhubnete 2 kg a pokud NE dostanete další měsíc ZDARMA

Třetí krok ...

Získáte podporu a energii pro vaší proměnu, naučím vás nejenom jak jíst a cvičit, ale také jak pracovat se svou životní energií. Jak ji kultivovat a usměrňovat do záměru lepšího života.

Čtvrtý krok...

Během 12 týdnů, vybudujete zdravé návyky tak,
aby byly,,slučitelné se životem“ Vyhnete se tak nesmyslným postupům kterych je plný internet. Získáte 100 % podporu a velké zjednodušení celého postupu.

Pátý krok...

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO ! Ukončením programu to nekončí. Program je forma životního stylu.Nejde jen o cvičení nebo stravu ale též se setkávat s dalšími podobně naladěnými lidmi. Společně pak můžeme zažít mnoho dobrodružství které si teď ani neumíte možná představit.Výsledky a proměny ale mluví za vše...

Opravdu existuje jednoduchá cesta

Za 12 tydnů dokážete změnit dosavadní uvažování nad jídlem a zhubnout bez držení nesmyslných diet. Zažijte jaké to je, když se jídlo stane vašim přítelem.Bude se vám lépe dýchat, váš spánek bude kvalitnější. Získáte i lepší vyhlídky do budoucna.

První lekcí to nekončí ale začíná!

Na první lekci získáte vše, abyste mohl/a okamžitě začít. Pak už se vrhneme do práce.
Společný trénink 2x týdně (na živo online).
Také vytvoření strategie stravování a systém tréninku.
Tak aby vše bylo dlouhodobě udržitelné.

Krok 1
Společně nastavíme cíl
Cíl nastavíme tak, aby byl reálný měřitelný a uvěřitelný pro Vás a zároveň i dosažitelný.Společně identifikujeme hlavní překážky, které vám brání abyste dosáhli výsledků.
Krok 3
První lekcí to jen začíná
Podle výsledku pohybové a zdravotní diagnostiky vytvořit osobní plán na míru,tak aby vám padl jak luxusní zakázkové sako.Mohu garantovat že vás pak ani vaše máma nepozná.Žádné předcvičování se Cindy Crawford to NEBUDE.

Zamysleme se, vždyť přece člověk, který má více energie, dělá posléze lepší rozhodnutí, což se projeví v jeho  životě na všech úrovnich . Zaplatíte mi jednorázově až za měsíc až uvidíte první výsledky Garantuji vám že behem měsíce zhubnete 2 kg a pokud NE dostanete další měsíc ZDARMA

Kolik to stojí?

Každý má jiné problémy, také stravovací a časové možnosti tudíž se příprava programu u každého v začátku liší. Tím pádem se liší i cena. Po úvodní konzultaci a diagnostice budu vědět víc.Moje hodina práce začíná na 600 Kč

Kdo vůbec jsi?

Jmenuji se Petr Sedláček a vedu tým profíků který se o tebe postará. Jsem ve svém oboru ten co má jak odborné zkušenosti, ale také jsem si prošlel cestou, na kterou se právě vydáváš.

Pro koho to není?

Skype trenér není pro lidi, kteří očekávají zázraky a rychlé výsledky. Čím rychlejší výsledek očekáváš, tím přísnější režim budeš muset dodržovat a tím méně udržitelný bude. Mým cílem je pomoci ti zhubnout trvale a ne 10 kg za měsíc, jen abys je za další měsíc nabral zpět. Trvalá změna musí být pomalá, postupná a vyžaduje trpělivost. Pokud chceš vidět radikální výsledky a včera bylo pozdě, nebude pro tebe kurz vhodný.

Kolik času kurz zabere?

Je úplně jedno kolik máš momentálně volného času. Razím přístup: “Alespoň něco je vždy lepší než nic.”, proto je možné každou část kurzu přizpůsobit tvým možnostem. Kurz je zaměřen na praktické procvičování drobných úkolů každý den, které zaberou 5-20 minut a přidávají se postupně, abys vše zvládl/a. Navíc se jako první zaměříme na to, aby sis byl schopný/a udělat víc času.