Jídelníček na hubnutí břicha-  jako takový vůbec neexistuje

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jídelníček na hubnutí břicha jako takový vůbec neexistuje. Existuje jídelníček na celkové hubnutí. A jak na to? Měli byste změnit svůj životní styl. Dále je nutné dodržovat několik zásad a hubnutí půjde úplně samo. Pokud se snažíte zhubnout břicho nebo zhubnout celkově, tak si přečtěte tyto zásady.utí břicha

Zásady pro hubnutí břicha:

1. Snížení kalorií

Hubnutí je v podstatě otázkou energetické bilance. Musíte spálit více kalorií, než které přijmete. To znamená, že byste měli omezit kalorický příjem. Zde jsou některé tipy, jak na to:

 • svůj denní příjem kalorií a snižte ho o přibližně 500-1000 kalorií pod úroveň, kterou potřebujete udržet rovnováhu.
 • Sáhněte po plnohodnotných potravinách s vysokým obsahem vlákniny, které vás dlouhodobě zasytí a zabraňují hladu.

2. Zdravé tuky

Nekalorická dieta s nízkým obsahem tuku nemusí být vždy nejlepším řešením. Zdravé tuky jsou důležité pro vaše tělo. Zaměřte se na nenasycené tuky obsažené v potravinách jako jsou avokádo, olivový olej, ořechy a ryby.

3. Omezte přísun rafinovaných cukrů

Jíst příliš mnoho cukrů, zejména rafinovaných, může přispět k nárůstu břišního tuku. Omezte konzumaci sladkostí, slazených nápojů a potravin s vysokým obsahem cukru.

4. Pravidelné jídlo

Jezte pravidelně a nedopouštějte se velkých mezer mezi jídly. Tím zajistíte stabilní hladinu cukru v krvi a zabráníte přejídání.

5. Zahrněte do jídelníčku vlákninu

Potraviny bohaté na vlákninu, jako jsou celozrnné obilniny, a zelenina, mohou pomoci zlepšit trávení a snížit pocit hladu.

6. Pitný režim

Pijte dostatek vody. Dehydratace může vést k zadržování vody v těle a pocitu nadměrného hladu.

Vzorový jídelníček na hubnutí břicha:

Snídaně:

 • Omeleta s vajíčky, špenátem a rajčaty.
 • Celozrnný toast nebo ovesné vločky.

Svačina:

 • Řecký jogurt s borůvkami a medem.

Oběd:

 • Kuřecí prsa na grilu s quinoou a zeleninou.

Svačina:

 • Mrkev s hummusem.

Večeře:

 • Losos na pečení s brokolicí a květákem.

Svačina:

 • Ořechy a hroznové hrozny.

Důležité je také kombinovat tuto stravu s Pravidelným cvičením, zejména cviky zaměřenými na břišní svaly, jako jsou stahování nohou, plank nebo cviky s medicinbalem.

Nikdy nezapomínejte, že hubnutí břicha je proces, který vyžaduje čas a trpělivost. Je také důležité konzultovat se svým lékařem dietologem, než začnete s nejlepším nebo nejlepším programem hubnutí, abyste zjistili, co je pro vás.

Doufám, že tento článek vám pomůže na cestě k hubnutí břicha. Nezapomeňte, že konzistence a zdravý životní styl jsou klíčem k úspěchu.

Komentáře

 • Restartuj své tělo!

  Je vám 30 - 40 let, dřepíte v kanclu a moc se nehýbete.Roste vám břicho a bolí vás záda. Nemáte dost energie pro život a vnoci špatně spíte ? CVIČTE KDEKOLIV, KDYKOLIV A NEDĚLEJTE TO BLBĚ. JE LEPŠÍ CVIČIT ONLINE,NEŽ LEŽET OFFLINE.90 % lidí samo cvičit nevydrží, vy mezi nimi nebudete.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Petr Sedláček 

   

  Život je otázkou priorit. Trvalo mi velmi dlouho, než jsem pochopil tři podstatné věci, které vedou k naplněnému a zdravému životu. Pokud hledáte jak fyzickou, tak psychickou rovnováhu, sport a zdravý životní styl vás k ní dovedou. Mým velkým vzorem je můj čínský mistr Qin Ming Tang, který mě velmi v mém životě inspiroval a za toto setkání jsem vděčný. Možná trocha čínské a moderní magie bude skvělou inspirací i pro vás a váš život.