Restartuj své tělo!

  • Je vám 30 - 50 let, dřepíte v kanclu a moc se nehýbete ?
  • Tloustnete a bolí vás záda ?
  • Nemáte dost energie ?
  • Špatně spíte ?

Nemůžete se přinutit cvičit?

90 % lidí samo cvičit nevydrží, ale vy mezi nimi byt nebuďte.

Můžete cviky provádět sebevíc dokonale, ale progres vám zařídí jen správný PROGRAM. A můžete mít vychytaný PROGRAM, ale se špatnou technikou se nejspíš brzy zraníte. Tady dostanete obojí a mnohem více! Naučíte se účinné strategie, které potřebujete, abyste změnili svůj vztah k jídlu i cvičení tak jako mnoho mých klietů.  

Petra jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak -30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

Jmenuji se Petr a pracuji jako prodejce, za 11 měsíců jsem sundal  ze 152,5 kg na 111,5 kg k dnešku. Je mi 38 let měřim 193cm, a celkový obvod pasu je přes 40 cm pryč. Šatník obměněný asi 4x. Každopádně ale i díky hodně pohybu a změně jidelníčku. Ale hlavní zásluhu má na tom i můj os. trenér Petr. No a samo nekončíme ještě! A pro váhající, je to hlavně v hlavě!

Jak vybrat trenéra podle Vašich představ ?

Odhodlal(a) ses cvičit pod vedením osobního trenéra?  Výborně, to je krok správným směrem. Bývá ale obtížné si z nepřeberného množství trenérů zvolit toho pravého.  Zadejte email a získejte více Informací jak vybrat trenéra podle vašich představ. Neudělejte zbytečnou chybu při výběru.

NECHVÁLÍ MĚ JEN MOJE MÁMA, KOUKNĚTE NA TO!

Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Začala jsem cvičit před 3 měsíci, kdy jsem se cítila dost unaveně, bolela mě záda, neměla jsem žádnou kondici, stravovací návyky, minimální pohybovou aktivitu...atd. Na doporučení známých jsem vyhledala osobního trenéra Petra, který mi změnil vše mé negativní. V pase (za 3 měsíce) jsem zhubla 8 cm, přes zadek 6 cm, přes stehna 2 cm....myslím, že to mluví za vše! Při tomto tréninku jsem opravdu zhubla, celkově se cítím o mnoho lépe a jsem ráda, že jsem našla svého trenéra na hubnutí. Mohu ho jen doporučit. Péťo, děkuji...
Martina
S Petrem aktuálně spolupracuji déle než půl roku a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Fyzička šla nahoru, záda mě už tolik nebolí a co je podstatné, začal jsem opět mít rád své tělo. Umím se nyní lépe hýbat, dýchat a fyzický pohyb si díky tomu více užívat. Díky změně přístupu k cvičení a úpravě jídelníčku, jsem začal na svém těle poznávat svalové partie, o kterých jsem dříve ani nevěděl. Zpevnění core, posílení hlubokých svalů, získání tělesné rovnováhy a oprava zažitých, většinou špatných, cvičebních návyků. Může vám to vše znít jako klišé, nebo marketingový text, ale mě prostě spolupráce s Petrem baví :). Nepasuje se do role všeználka nebo špičkového sportovce, který kroutí hlavou nad tím, jací právě nyní jste. Naopak, zachoval si pohled a přístup člověka, motivátora a trenéra, který vás vede a pomáhá k dosažení toho, co vy sami chcete dosáhnout. Každý z nás je odlišný, každý z nás má jiná očekávání, jiné cíle. Právě proto je dle mého důležité to, co jsem už uvedl v textu výše. Petr umí naslouchat. Respektuje váš záměr a následně vás k němu vede, směřuje, případně vám dá zpětnou vazbu o reálnosti jeho dosažení. Tak hodně štěstí, radosti a vytrvalosti při dosahování vašich osobních cílů!
LukášCountry Sales Manager at Robert Bosch
Jmenuji se Ruda a jsem mmanažer v oblasti kongresové turistiky Než jsem začal spolupracovat s Petrem, cítil jsem se všeobecně špatně: těžký, vše mne bolelo, cítil jsem se tučně. Váhu jsem primárně neřešil. Řešil jsem spíš pocit a zpevnění těla. Otázkou by tedy asi spíš mělo být kolik tuku jsem sundal. Váhu budu mít předpokládám obdobnou, jen asi méně tuku a více svalové hmoty. V mém životě se změnilo mnoho.  Zdraví, pocit, stravovací návyky, zpevnění těla, zmenšení břicha :). Pomohlo mi to k pocitu, nastartování :). Pak je člověk spolu více spokojen a to se samozřejmě promítá i na okolí.. 🙂 Rád bych vzkázal lidem? Cvičte a zdravě jezte. Pokud budete dodržovat základní lidské principy, budete zdraví a šťastní. Také se to příznivě projeví jak ve vašem pracovním , tak i rodinném vztahu.
Ruda Kinc mmanažer v oblasti kongresové turistiky
Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1. 5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas 73, boky 98, stehno 64 cm. Má nynější váha je 57 kg, míry: pas 62, boky 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka, se mi život obrátil o 360°: báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál, mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cítit se dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka.
MichaelaUčitelkou přípravné třídy
Jmenuji se Honza Colon a jsem v invalidním důchodu. Zároveň pomáhám lidem se stejnými problémy, jako mám já, v roli laického terapeuta. Na začátku naší spolupráce jsem měl mírnou obezitu a nevyšel jsem ani schody do 5. patra. Na základě Petrových rad ohledně konzumace alkoholu a například důležitým zásadám jíst alespoň 3 až 4 porce jídla denně jsem společně s doporučeným pitným režimem zhubl za tři měsíce 8 kilo. Dnes již vyjdu schody a nemusím čekat na výtah v baráku. Mám více energie a těším se na pondělní florbal, který jsem z vysokou nadváhou nemohl hrát. Petra Sedláčka vřele doporučuji.
Honza ColonTerapeut
Jmenuji se Lucie a jsem studentka a brigádnice, prodávám na stánku. Měla jsem 85 až 86 kg a bolesti zad a s tím související migrény. Za 7 měsíců jsem zhubla 10 kg díky spolupráci s Lucií a Petrem. Přestala jsem mít migrény a mám více energie. Získala jsem sebevědomí a vím, že když něco chci, tak na to mám. Chci vzkázat lidem „Musíte v sebe věřit a nepodceňujte se.“
LucieStudent
Než jsem změnila svůj životní styl, moje váha se vyšplhala na 91 kg. Dnes je moje váha 81 kg. Můj cíl je dosáhnout váhy 75 kg. Tohoto výsledku jsem dosáhla pomocí Petra Sedláčka.Tímto bych chtěla moc poděkovat za podporu, rady a vysvětlení. Velké DÍKY.
Petra Jelenčiaková

Moje výhody a filozofie

Jsem protikladem běžného fitness přístupu. Hodnotím sám sebe podle spokojenosti a výsledků klientů.

Cvičte zdravě a efektivně pod odborným dohledem profesionála a v soukromí svého domova. Vaše mysl se stane stejně pevná, jako vaše svaly. Získáte techniky, jak s myslí pracovat a také si je na vlastní kůži vyzkoušíte. Zatřesete základy starých návyků a vytvoříte nové. Probudím vaši motivaci, která nikdy neskončí.

 
Profesionální pomoc, Cvičení online

osobní trenér Praha 3

Chcete mít více energie pro život ? Vyzkoušejte živou lekci s osobní podporou trenéra.

 Získejte podporu, motivaci i potřebné informace ke zdravému cvičení. Začněte cvičit správně tak, aby to přinášelo výsledky. Trénink na míru pro každého, kdo chce udržitelné výsledky. Nastavím individuální tréninkový plán a ohlídám, že cvičíte správně.

Trenér , Trenér Praha 3, Osobní trenér

Potřebujete zhubnout?

Udržte si zdravou váhu už natrvalo. Získáte individuální tréninkový plán, se kterým se dostanete do formy.
Hubnutí s trenérem, Profesionální pomoc, Cvičení oneline

Bolí vás záda?

Nedostatek fyzické aktivity a špatné pohybové návyky mohou vyústit v nepříjemné bolesti zad.
Trenér Praha 3, Osobní trenér, online trenér

Jste v neustálém STRESU ?

Stres je příčinou více než 80 % všech druhů lidských nemocí. Má negativní, mentální, emocionální a fyzické důsledky. Cvičením ho účinně odbouráte.
Trenér Praha 3, Osobní trenér,online trenér,

Potřebujete lepší výkon a pozornost?

Zvyšte výkon svého srdce, oběhové soustavy, svalů a celého pohybového aparátu. Brzy se začnete cítit lépe.
Profesionální pomoc, Cvičení online

Potřebujete více energie pro život ?

Bez energie naše tělo nedokáže fungovat. Je na ní závislé. A to i ve spánku. Získáte ji nejen z jídla, ale i cvičením.
Nejlepší trenér Praha 3, Jednoduché hubnutí

Potřebujete lepší imunitu ?

Trápí vás často nachlazení a virózy? Nevíte, jak se zbavit chronické rýmy? Zlepšete svou imunitu díky cvičení.

Jak poznáte, že je to pro vás?

Chcete mít více energie pro život ? 90 % lidí samo cvičit nevydrží a jak zvládáte pravidelně trénovat vy osobně ?

Trenér, Trenér Praha 3, Osobní trenér,online trenér, Trenér Praha

CHCETE JÍST ZDRAVĚ A CVIČIT, ALE NEMŮŽETE SE DOKOPAT?

POTŘEBUJETE TO VZÍT OD PODLAHY A NEHLEDÁTE ČÁSTEČNÁ ŘEŠENÍ?

JSTE V NEUSTÁLÉM PRESU A NEMÁTE MOC ČASU?

NECHCETE A NEBO NEMŮŽETE DOJÍŽDĚT ZA TRENÉREM? NEBO NECHCETE, ABY VÁS NĚKDO OČUMOVAL V POSILOVNĚ?

BOLÍ VÁS ZÁDA Z ČASTÉHO SEZENÍ U POČÍTAČE, NEBO V AUTĚ?

NEDOKÁŽETE UVOLNIT SVÉ TĚLO A ODPOČÍVAT? POTŘEBUJETE SE NAUČIT RELAXOVAT ?

Shodujete se v některých bodech? Pokud ANO, rezervujte si svou Úvodní LEKCIKONZULTACI ...Otestujte trénink 

Trenér ,Trenér Praha 3, Osobní trenér, online trenér

Není na co čekat,do 3 dnů se Vám ozvu a společně domluvíme vše potřebné pro první lekci. Místo živé lekce je na Praze 3 v soukromém prostoru bez přistupu veřejnosti. 

Nic to nebude stát!
0 Kč
15 min kozultace ZDARMA
Pokud ještě nevíte zda jsem ten pravý trenér pro vás. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.Není na co čekat. Nic to nebude stát !
REZERVOVAT
Ozvu se do 3 dnů a společně domluvíme vše potřebné.
Chcete první lekci na ŽIVO.
2800 KČ
1200Kč
120 min LEKCE a KUNZULTACE
Společně nastavíme cíl tak, aby byl reálný měřitelný a uvěřitelný pro vás a zároveň i dosažitelný. Společně identifikujeme hlavní překážky, které vám brání abyste dosáhli výsledků. Pokud se rozhodnete pokračovat, vytvoříme společně plán, jak v nejkratší době dosáhnout vašeho cíle zhubnout nebo zlepšit svou kondici. Plán se bude odvíjet od vašich časových možnosti.
REZERVOVAT
Adresa: Slezská 204/69, 130 00 Vinohrady

Získejte svůj 10 dení program na začátek ZDARMA

Není důležité "jen" cvičit. Potřebujete cvičit efektivně a vědět jak.. CVIČTE KDEKOLIV, KDYKOLIV A NEDĚLEJTE TO BLBĚ.

Získejte PROGAM na 10 ní zdarma, který vás naučí základům zdravého životního stylu.