Služby

Vstupní diagnostika
Vstupní diagnostika

Zjistěte jak správně začít cvičit v domácí tělocvičně.Naučíte se, jak správně připravit tělo pro jakékoliv další cvičení. Odnesete si solidní základ, na kterém můžete dále stavět.

Fit Office - Cvičení v kancelářích
Fit Office - Cvičení v kancelářích

Posilování, strečink, relaxace a náprava pohybového aparátu v prostorách Vaší kanceláře. Jedná se o skupinové cvičení se zaměstnanci v kancelářích pod odborným dohledem kvalifikovaného trenéra. Jde o skupinové cvičení se dvěma až dvaceti osobami po dobu zhruba patnácti minut obsahující strečink celého těla a posilovací cvičení se zaměřením především na ochablé a zanedbané svalové partie. Cvičení probíhá v pracovním obleku a převážně vestoje.

Seminář
Seminář "Cesta ke zdraví"
Plán zdravého života pro celou rodinu

Každý z nás potřebuje k životu pohyb. Bohužel doba je taková, že času mnoho nezbývá. Chcete cvičit doma, venku, nebo v kanceláři když máte zrovna čas? Tak potom je Skype Trenér řešením přesně pro vás. Cvičení si předem naplánujete podle svých časových možností. Cvičit můžete odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.Využíváte tak plně hodnotnou službu osobního trenéra a co víc, každý měsíc se můžete zúčastnit živého setkáni pod názvem „cesta ke zdraví“, kde si veškeré cviky zopakujete osobně s Vaším trenérem a zároveň zapracujete na své motivaci a regeneraci těla. V průběhu semináře se naučíte i něco nového. Ne všechny věci lze totiž vysvětlit slovy.

Skype-trenér - program
Skype-trenér - program

Skype-trenér je komplexní program s individuální péčí. Určen je pro klienty, kteří chtějí osobní přístup a výsledky.Ušetříte volný čas, který byste jinak strávili v kolonách při dojíždění.Nemusíte opouštět své dítě, když si chcete dobře zacvičit. Cvičíte zdravě a efektivně pod odborným dohledem profesionála.Cvičíte v soukromí Vašeho domova bez zvědavých pohledů ostatních.Dostanete ze sebe maximální výkony přirozenou trenérskou motivací.

Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

Míša

Cvičím už asi přes tři měsíce a pozoruji na sobě velmi dobré výsledky. I přes to že jsem měla zpočátku některé obtíže, Lucie mi pomohla je překonat a rozhodně vnímám z její strany velkou podporu a motivaci! Hodně mi pomohl jídelníček a celkově změnit svůj styl života. Působí to vše velmi dobře na mojí psychiku. Po cvičení se cítím naprosto odreagovaná, uvolněná a v lepší pohodě. Hodně se mi líbí i dechová cvičení, které mi pomáhají se uvolnit a lépe se soustředit na dané cviky. Dnes můžu říci, že je na mém těle vidět posun k lepšímu i když začátky byli náročné. , ale já vím, že jedině tak můžu překonávat sama sebe a mít lepší výsledky především i v běhu, protože to je mojí největší součástí. Jsem ráda, že jsem se rozhodla jít touto cestou.Doporučovala bych to všem kteří na sobě chtějí pracovat.

Radka Karvánkovic