Jak začít cvičit ?

Krok 1 - Vstupní diagnostika
Krok 1 - Vstupní diagnostika

Zjistíte, jak správně začít cvičit v domácí tělocvičně. Naučíte se, jak správně připravit tělo pro jakékoliv další cvičení. Odnesete si dobrý základ, na kterém můžete dále stavět.

Krok 2 - Seminář
Krok 2 - Seminář "Cesta ke zdraví"
Plán zdravého života pro celou rodinu

Každý z nás potřebuje pohyb. Chcete cvičit doma, venku, nebo v kanceláři, když máte zrovna čas? Skype trenér je tu pro vás. Cvičení si předem naplánujete podle svých časových možností. Cvičit můžete odkudkoliv, kde máte připojení k internetu, a to stejně kvalitně jako s osobním trenérem. Jako bonus se můžete každý měsíc se zúčastnit živého setkání pod názvem „Cesta ke zdraví“, kde si veškeré cviky zopakujete osobně s trenérem a zároveň zapracujete na své motivaci a regeneraci těla. V průběhu semináře se naučíte i něco nového. Ne všechny věci lze totiž vysvětlit slovy.

Krok 3 - Program Skype trenér
Krok 3 - Program Skype trenér

Skype Trenér je komplexní program s individuální péčí pro klienty, kteří chtějí osobní přístup a výsledky. Ušetříte volný čas, který byste jinak strávili v kolonách při dojíždění. Nemusíte opouštět své dítě, když si chcete dobře zacvičit. Cvičíte zdravě a efektivně pod odborným dohledem profesionála. Cvičíte v soukromí bez zvědavých pohledů ostatních. Dostanete ze sebe maximální výkony přirozenou trenérskou motivací.

Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.

Míša

Cvičím už asi přes tři měsíce a pozoruji na sobě velmi dobré výsledky. I přes to, že jsem měla zpočátku některé obtíže, Lucie mi pomohla je překonat a rozhodně vnímám z její strany velkou podporu a motivaci! Hodně mi pomohl jídelníček a celkově změnit svůj styl života. Působí to vše velmi dobře na mojí psychiku. Po cvičení se cítím naprosto odreagovaná, uvolněná a v lepší pohodě. Hodně se mi líbí i dechová cvičení, které mi pomáhají se uvolnit a lépe se soustředit na dané cviky. Dnes můžu říci, že je na mém těle vidět posun k lepšímu i když začátky byly náročné, ale já vím, že jedině tak můžu překonávat sama sebe a mít lepší výsledky především i v běhu, protože to je mojí největší součástí. Jsem ráda, že jsem se rozhodla jít touto cestou. Doporučovala bych to všem. kteří na sobě chtějí pracovat.

Radka Karvánkovic
Fit Office - Cvičení v kancelářích
Fit Office - Cvičení v kancelářích

Posilování, strečink, relaxace a náprava pohybového aparátu přímo ve vaší kanceláři. Jde o skupinové cvičení se zaměstnanci pod odborným dohledem kvalifikovaného trenéra. Cvičíme se dvěma až dvaceti osobami po dobu zhruba 15 minut. Lekce zahrnuje strečink celého těla a posilovací cvičení se zaměřením především na ochablé a zanedbané svalové partie. Cvičení probíhá v civilním oblečení a převážně ve stoje, bez nutnosti dalších pomůcek.