Jak začít cvičit ?

Hubnutí s trenérem, Profesionální pomoc, Cvičení online
Zjistíte, jak správně začít cvičit v domácí tělocvičně. Naučíte se, jak správně připravit tělo pro jakékoliv další cvičení. Odnesete si dobrý základ, na kterém můžete dále stavět.
Profesionální pomoc,Cvičení online

Krok 2 - Seminář "Cesta ke zdraví"

Plán zdravého života pro celou rodinu
Každý z nás potřebuje pohyb. Chcete cvičit doma, venku, nebo v kanceláři, když máte zrovna čas? Skype trenér je tu pro vás. Cvičení si předem naplánujete podle svých časových možností. Cvičit můžete odkudkoliv, kde máte připojení k internetu, a to stejně kvalitně jako s osobním trenérem. Jako bonus se můžete každý měsíc se zúčastnit živého setkání pod názvem „Cesta ke zdraví“, kde si veškeré cviky zopakujete osobně s trenérem a zároveň zapracujete na své motivaci a regeneraci těla. V průběhu semináře se naučíte i něco nového. Ne všechny věci lze totiž vysvětlit slovy.
Hubnutí s trenérem
Skype Trenér je komplexní program s individuální péčí pro klienty, kteří chtějí osobní přístup a výsledky. Ušetříte volný čas, který byste jinak strávili v kolonách při dojíždění. Nemusíte opouštět své dítě, když si chcete dobře zacvičit. Cvičíte zdravě a efektivně pod odborným dohledem profesionála. Cvičíte v soukromí bez zvědavých pohledů ostatních. Dostanete ze sebe maximální výkony přirozenou trenérskou motivací.
Peťu jako osobního trenéra a kouče můžu jen doporučit! Za půl roku naší spolupráce se nám podařilo shodit víc jak 30 kg a moje tělo je plné tolik potřebné energie (kterou dřív nemělo) a prošlo radikální změnou. Lidi, kteří mě znají, to samozřejmě vidí a stále poslouchám, jak mi to sluší. Jeho přístup a metody jsou naprosto úžasné a já jsem příklad, že skutečně fungují. Péťo, mockrát děkuji a přeji spousty dalších klientů, kteří si splní svůj sen o postavě, o které sní.
Míša
Cvičím už asi přes tři měsíce a pozoruji na sobě velmi dobré výsledky. I přes to, že jsem měla zpočátku některé obtíže, Lucie mi pomohla je překonat a rozhodně vnímám z její strany velkou podporu a motivaci! Hodně mi pomohl jídelníček a celkově změnit svůj styl života. Působí to vše velmi dobře na mojí psychiku. Po cvičení se cítím naprosto odreagovaná, uvolněná a v lepší pohodě. Hodně se mi líbí i dechová cvičení, které mi pomáhají se uvolnit a lépe se soustředit na dané cviky. Dnes můžu říci, že je na mém těle vidět posun k lepšímu i když začátky byly náročné, ale já vím, že jedině tak můžu překonávat sama sebe a mít lepší výsledky především i v běhu, protože to je mojí největší součástí. Jsem ráda, že jsem se rozhodla jít touto cestou. Doporučovala bych to všem. kteří na sobě chtějí pracovat.
Radka Karvánkovic
Trenér ,Trenér Praha 3, Osobní trenér, online trenér
Posilování, strečink, relaxace a náprava pohybového aparátu přímo ve vaší kanceláři. Jde o skupinové cvičení se zaměstnanci pod odborným dohledem kvalifikovaného trenéra. Cvičíme se dvěma až dvaceti osobami po dobu zhruba 15 minut. Lekce zahrnuje strečink celého těla a posilovací cvičení se zaměřením především na ochablé a zanedbané svalové partie. Cvičení probíhá v civilním oblečení a převážně ve stoje, bez nutnosti dalších pomůcek.