Co jste včera nebo dnes udělali pro své zdraví?

cviceni-skype trener

Možná Vás teď něco napadá, třeba jste měli zdravou snídani, nebo jste si byli zacvičit. Problém je, že většina lidí neumí tyto věci správně spojovat a vyvažovat. Dělají vše napůl, nebo pro své zdraví nedělají nic. Problém řeší až když je pozdě, jsou nemocní a bez energie.

Jmenuji se Petr Sedláček a se svou ženou pomáháme lidem odstraňovat příčiny nadváhy, aby se cítili zdravější a šťastnější.

Vím, že pro mnoho žen je těžké začít se zdravým životním stylem, zejména po mateřské dovolené.

Má žena by se ráda s Vámi podělila, o to jak začínala po mateřské sama.

Ke konci mateřské, jsem byla v jednom kole, mnoho starostí a práce kolem malé Natálky, no znáte to. Neměla jsem na sebe čas a cítila jsem se bez energie. Během mateřské jsem přibrala pět kolo a pohled do zrcadla také nebyl nic moc. Rozhodla jsem se, že s tím něco udělám. Začala jsem běhat. Při prvním běhání jsem neřešila co si vzít na sebe. Neutušila jsem, jak důležité je mít vhodnou obuv a správné oblečení. Oblékla jsem si těžkou mikinu, která byla po ruce a vyběhla jsem. Po pěti kilometrech mě bolelo celé tělo. Špatné oblečení Vám nedovolí s7429_1právný pohyb a tělo nemůže dýchat. Sport Vás nebude tolik bavit a nebudete se cítit dobře.  Proto je důležité vždy vybrat vhodné oblečení pro sport.  Doporučuji věnovat zvýšenou pozornost tomu, co si na sport obléknete. Budete mít tak větší nadšení z pohybu. Vhodné oblečení je jeden z mála potíží, se kterými se budete potýkat. Proto je lepší se svěřit do rukou odborníka. Ušetříte tak spoustu peníze a času.
Většina lidí začíná s hubnutím sama a zprvu jde vše dobře. Po nějakém čase se však začnou objevovat překážky. Tělo už nereaguje tak, jak byste chtěli, nebo spíš potřebovali a v této chvíli to většina lidí vzdá. Netuší totiž, co mají dělat, jelikož nerozumí celému procesu. Nakonec končí nejen neúspěchem, ale zpomalí si i metabolizmus. A to je jeden z důvodů proč váhu naberou okamžitě zpět.

Zkuste se zamyslet nad touto věcí:
Pokud se vám rozbije auto – Budete ho opravovat sami? Nebo na něm vykonáte pouze základní údržbu?
Pokud byste s opravou začali sami, trvalo by vám to hodně dlouho, ale možná byste auto na konec opravili. Pokud by byl problém závažnější, nikam byste se nedostali.
Tohle dobře víte, a proto se do podobných akcí ani nepustíte.

To mě přivádí k další otázce, proč se snaží většina lidí měnit svou postavu (hubnout), jen na základě neúplného manuálu a v některých případech dokonce úplně bez něj.

To je pro vás vaše auto cennější než vaše tělo?

Komentáře

  • Restartuj své tělo!

    Je vám 30 - 40 let, dřepíte v kanclu a moc se nehýbete.Roste vám břicho a bolí vás záda. Nemáte dost energie pro život a vnoci špatně spíte ? CVIČTE KDEKOLIV, KDYKOLIV A NEDĚLEJTE TO BLBĚ. JE LEPŠÍ CVIČIT ONLINE,NEŽ LEŽET OFFLINE.90 % lidí samo cvičit nevydrží, vy mezi nimi nebudete.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Petr Sedláček 

     

    Život je otázkou priorit. Trvalo mi velmi dlouho, než jsem pochopil tři podstatné věci, které vedou k naplněnému a zdravému životu. Pokud hledáte jak fyzickou, tak psychickou rovnováhu, sport a zdravý životní styl vás k ní dovedou. Mým velkým vzorem je můj čínský mistr Qin Ming Tang, který mě velmi v mém životě inspiroval a za toto setkání jsem vděčný. Možná trocha čínské a moderní magie bude skvělou inspirací i pro vás a váš život.