Kolik stojí osobní trener v Praze ?

Hledáte-li osobního trenéra, je hledání, že se ptáte sami sebe, kolik by to mohlo stát. Je to běžná otázka, ale odpověď není tak jednoduchá. Cena osobního trenéra se může výrazně lišit v závislosti na mnoha faktorech. V tomto článku se budeme zabývat těmito faktory a pokusíme se vám dát přehled o tom, kolik může stát osobní trenér.

Faktory ovlivňující cenu osobního trenéra

 1. Zkušenost a vzdělání trenéra Jako v mnoha jiných oborech, iv oblasti osobního tréninku platí, že zkušenější a lépe vzdělaní trenéři budou mít tendenci si účtovat vyšší ceny. Trenér s mnoha lety zkušeností a doktorským titulem v oblasti tělesné výchovy pravděpodobně nabízet své služby za více peněz než trenér s několikaletou praxí a pouze základním vzděláním.
 2. Místo a typ tréninku Cena osobního trenéra se také liší v závislosti na místě, kde se trénink odehrává. Pokud si například najmete trenéra v prestižním fitness centru v centru města, bude pravděpodobně vyšší než když si najmete trenéra v menším fitness studiu na okraji města. Cena se také může lišit v závislosti na tom, jaký druh tréninku chcete absolvovat. Například cvičení s vlastní vahou těla je obecně levnější než trénink s využitím nejrůznějších cvičebních strojů.
 3. Frekvence tréninku Dalším faktorem, který cenu osobního trenéra, je frekvence tréninku. Pokud si například najmete trenéra na pravidelné tréninky třikrát týdně, bude pravděpodobně pravděpodobně vyšší než když si najmete trenéra pouze na několik hodin měsíčně.
 4. Délka tréninku Délka tréninku je dalším faktorem, který cenu. Osobní trénink nabízí v běžných blocích, přičemž cena za hodinu se může nabízet v závislosti na výše zmíněných faktorech.

Kolik tedy stojí osobní trenér?

Přesná cena za osobního trenéra se může výrazně projevit v závislosti na výše zmíněných faktorech. V České republice se běžně cena za jednu hodinu tréninku pohybuje v rozmezí 500 – 2000 Kč. Nicméně, nejlepší způsob, jak zjistit přesnou cenu, je kontaktovat konkrétního trenéra a získat od něj individuální nabídku na základě vašich požadavků.

Když se rozhodnete, zda si najmout osobního trenéra, měli byste zvážit toto řešení, zda je pro vás vhodné a zda si můžete dovolit si ho finančně dovolit. Osobní trenér vám může poskytnout odbornou pomoc a podporu, ať už cílíte na zlepšení kondice, zvýšení svalové hmoty nebo hubnutí. A vzhledem k tomu, že každý trenér je jiný, můžete najít toho pravého, který plní vaše požadavky a potřeby.

V případě, že si nemůžete dovolit si najmout osobního trenéra na pravidelné tréninky, můžete zvážit alternativy, jako jsou například skupinové tréninky nebo online tréninkové programy. Tyto možnosti jsou obecně dostupnější a mohou vám stále poskytovat vedení a podporu, kterou potřebujete k dosažení vašich cílů.V závěru lze říci, že cena osobního trenéra se může výrazně projevit v závislosti na mnoha faktorech. Je důležité zvážit vaše cíle, finanční situaci a individuální požadavky, abyste mohli najmout trenéra, který bude pro vás vhodný. Jak si vybrat toho pravého trenéra? Více naleznete zde

Komentáře

 • Restartuj své tělo!

  Je vám 30 - 40 let, dřepíte v kanclu a moc se nehýbete.Roste vám břicho a bolí vás záda. Nemáte dost energie pro život a vnoci špatně spíte ? CVIČTE KDEKOLIV, KDYKOLIV A NEDĚLEJTE TO BLBĚ. JE LEPŠÍ CVIČIT ONLINE,NEŽ LEŽET OFFLINE.90 % lidí samo cvičit nevydrží, vy mezi nimi nebudete.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Petr Sedláček 

   

  Život je otázkou priorit. Trvalo mi velmi dlouho, než jsem pochopil tři podstatné věci, které vedou k naplněnému a zdravému životu. Pokud hledáte jak fyzickou, tak psychickou rovnováhu, sport a zdravý životní styl vás k ní dovedou. Mým velkým vzorem je můj čínský mistr Qin Ming Tang, který mě velmi v mém životě inspiroval a za toto setkání jsem vděčný. Možná trocha čínské a moderní magie bude skvělou inspirací i pro vás a váš život.