Sexuální energie a fitness

Je mnoho různých zdrojů energie v našem životě. Ovšem pravdou je, že ta sexuální je tím nejsilnějším motorem.

Stejně tak jako v životě, tak i v tomto směru máme každý více či méně sil a vnímání vlastního těla. Sex a HubnutíCvičením se energie doslova rozdmýchává a dostáváme lepší pocity ze sebe samých, jako by člověk doslova pookřál po celém roztěkaném dni. Ve chvíli kdy se soustředíme na své tělo, můžeme se více naučit ho vnímat, vypnout a zůstat tak v přítomném okamžiku. Tento pocit nás posouvá dál ve smyslu naší vlastní hodnoty. Tohoto nabití je potřeba v pravém směru využít a posunout ho o něco výš. Tou nejlepší gradací je, plně se oddat sexuálním prožitkům právě po cvičení.  Je někdy i strhující pozorovat sami sebe a poznávat své slasti, touhy i hranice, prozkoumávat svůj vnitřní svět, který nás rozvíjí a může i v tomto směru posunout zas o kus dál. Pak sami můžete posoudit, kam se veškerá síla, která začala právě v posilovně posunula a jak vás mohla obohatit. Pokud je jasný záměr, je jistý výsledek. Energie začíná v posilovně, zvětšuje se v posteli a potom vás možná samotné překvapí, jak moc jste nabití a kolik jste schopni v obou směrech doopravdy prožít a dokázat.

Komentáře

  • Věděli jste, že 90% lidí samo déle než 10 dní cvičit nevydrží?  Vstupte do 10 denni výzvy a otestujte, jak na tom jste právě Vy.  Ziskate tréninkový plán a jideníček na dobu 10 denního TESTU a to vše ZDARMA. 

    Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám zašlu na vložený email informace jak efektivně hubnout nebo se zajímavým obsahem z oblasti fitness a zdravého životního stylu a to zdarma jako odběrateli mých newsletterů. Na newslettery se můžete těšit zpravidla 1-4 x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou Petr Sedláček a řídit se těmito zásadami. zpracování a ochrany osobních údajů.
  • Nejnovější příspěvky
  • Autoři
  • Nejnovější komentáře
    • Archivy
    • Rubriky