Profesionální pomoc, Cvičení online

Sexuální energie a fitness

Je mnoho různých zdrojů energie v našem životě. Ovšem pravdou je, že ta sexuální je tím nejsilnějším motorem.

Stejně tak jako v životě, tak i v tomto směru máme každý více či méně sil a vnímání vlastního těla. Sex a HubnutíCvičením se energie doslova rozdmýchává a dostáváme lepší pocity ze sebe samých, jako by člověk doslova pookřál po celém roztěkaném dni. Ve chvíli kdy se soustředíme na své tělo, můžeme se více naučit ho vnímat, vypnout a zůstat tak v přítomném okamžiku. Tento pocit nás posouvá dál ve smyslu naší vlastní hodnoty. Tohoto nabití je potřeba v pravém směru využít a posunout ho o něco výš. Tou nejlepší gradací je, plně se oddat sexuálním prožitkům právě po cvičení.  Je někdy i strhující pozorovat sami sebe a poznávat své slasti, touhy i hranice, prozkoumávat svůj vnitřní svět, který nás rozvíjí a může i v tomto směru posunout zas o kus dál. Pak sami můžete posoudit, kam se veškerá síla, která začala právě v posilovně posunula a jak vás mohla obohatit. Pokud je jasný záměr, je jistý výsledek. Energie začíná v posilovně, zvětšuje se v posteli a potom vás možná samotné překvapí, jak moc jste nabití a kolik jste schopni v obou směrech doopravdy prožít a dokázat.

Komentáře

  • Restartuj své tělo!

    Je ti 30 - 40 let, dřepíš v kanclu a moc se nehýbeš ? Roste ti břicho a bolí tě záda ? Nemáš dost energie ? Špatně spíš ? CVIČTE KDEKOLIV, KDYKOLIV A NEDĚLEJTE TO BLBĚ. Získejte PROGAM na 10 dní ZDARMA, který vás naučí základům zdravého životního stylu.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Petr Sedláček 

     

    Život je otázkou priorit. Trvalo mi velmi dlouho, než jsem pochopil tři podstatné věci, které vedou k naplněnému a zdravému životu. Pokud hledáte jak fyzickou, tak psychickou rovnováhu, sport a zdravý životní styl vás k ní dovedou. Mým velkým vzorem je můj čínský mistr Qin Ming Tang, který mě velmi v mém životě inspiroval a za toto setkání jsem vděčný. Možná trocha čínské a moderní magie bude skvělou inspirací i pro vás a váš život.