Únava běžná součást našeho života

Máte pocit, že je normální být unaven? Že v určitém věku je únava běžná součást našeho života? Že nemůžete být plní energie, když už nejste mladí?

To je bohužel častý omyl. Únava není nic jiného, než první nemoc. Je to první signál, že v našem těle není něco v pořádku, že náš organismus není v rovnováze.

Únava není samozřejmost

Únava není nic, co nutně musíme mít, jakmile dosáhneme čtyřicítky. Nebo padesátky. I v pokročilém věku můžeme být plní energie. Bohužel kvůli špatnému životnímu stylu je to spíše výjimka.

Považujeme za normální, že člověk je unaven, protože už přeci není nejmladší a také s tím, že ve stáří máme několik nemocí a bereme spoustu prášků.

Únava jako varování před nemocí

Jestliže únavu nevnímáme jako signál blížících se problémů a nezačneme pátrat po příčině, tělo nám pošle další signály. A to v podobě nějaké nemoci. Nejprve nějaké lehčí, třeba častá nachlazení. Ale když stále nereagujeme a neodstraníme příčiny a léčíme jen následky, pak přijde nemoc těžší, chronická nebo dokonce neléčitelná.

Jak odstranit únavuA za vše si můžeme sami. Těžká nemoc nepřijde sama bez varování. Je to vždy následek dlouhodobé nerovnováhy v organismu, kterou si způsobujeme špatnou stravou, stresem nebo nedostatkem odpočinku. Příčin únavy je hodně. Téměř každá nemoc se projeví napřed únavou. Jestli vás trápí únava, tak zpozorněte. Příčiny je třeba odstranit dříve než napáchají ještě větší škodu.

Začněte tedy bojovat proti únavě hned. Stáhněte si zdarma e-book 13 tipů, jak se nakopnout.

V e-booku najdete 13 tipů, jak si rychle, jednoduše a zdravě dodat více energie. Stahujte zde ??

Jak odstranit příčiny únavy

Možná si říkáte, jak tedy poznám, co mám změnit nebo která nemoc se blíží? Vypadá to složitě, ale je to jednoduché, udělejte si testy energetického zdraví a zjistíte přesně, proč jste zrovna vy unaveni. Tyto testy jsou součástí e-booku Jak se zbavit únavy.

Výsledky testů určí příčinu vaší únavy Příčiny únavya v e-booku pak najdete návod, jak se zrovna té vaší příčiny únavy zbavit. Co doplnit nebo ubrat, aby se vaše tělo vrátilo zpět do rovnováhy.

Nečekejte ale žádné „duchovní řešení“. Zrovna nedávno mi napsala jedna čtenářka, že by chtěla únavu řešit meditacemi. Ano to by šlo, pokud by vaše příčina únavy byla v přemíře stresu a chyběl vám odpočinek. Ale pokud máte nemocné tělo a něco mu chybí (nebo přebývá), jen meditacemi  se to nespraví. Je třeba řešit a uzdravit tělo.

Více informací o e-booku najdete zde ??

Komentáře

  • Věděli jste, že 90% lidí samo déle než 10 dní cvičit nevydrží?  Vstupte do 10 denni výzvy a otestujte, jak na tom jste právě Vy.  Ziskate tréninkový plán a jideníček na dobu 10 denního TESTU a to vše ZDARMA. 

    Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám zašlu na vložený email informace jak efektivně hubnout nebo se zajímavým obsahem z oblasti fitness a zdravého životního stylu a to zdarma jako odběrateli mých newsletterů. Na newslettery se můžete těšit zpravidla 1-4 x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou Petr Sedláček a řídit se těmito zásadami. zpracování a ochrany osobních údajů.
  • Nejnovější příspěvky
  • Autoři
  • Nejnovější komentáře
    • Archivy
    • Rubriky