Potřebujete trenéra ?

Jestliže chcete ve svém životě docílit trvalé změny (zhubnout, zlepšit fyzickou kondici nebo odstranit bolest zad), jedinou možností jak to udělat je, najít si kvalitního trenéra, který vás povede k úspěšné změně. Teď vás nejspíš napadlo, že nepotřebujete, aby vás někdo vedl, protože to dokážete vy sami.Bohužel každý z nás je limitovaný svým vnímáním věcí a vlastními návyky, které nás svazují jako železná košile. Takže  už na začátku se odsuzujeme k neúspěchu. V naší mysli jsou jasná přesvědčení o tom, co chceme, ale také scestné představy, jak toho můžeme dosáhnout. Naše představa nás vždy limituje v našem výsledku.

Zbavíte-li se představ, zbavíte se i svazujících omezení.

 • Pečuj o své myšlenky, neboť se z nich stanou slova. 
 • Pečuj o svá slova, neboť se z nich stanou skutky. 
 • Pečuj o své skutky, neboť se z nich stanou zvyky. 
 • Pečuj o své zvyky, neboť utvářejí charakter. 
 • Pečuj o svůj charakter, neboť ten utváří osud.

Jak najít dobrého trenéra

Poslední dobou stále častěji vnímám, že je stále více a více trenérů. Jak má běžný člověk poznat, kterého trenéra si vybrat? Nejprve si musíte položit otázku! Čeho vlastně chci dosáhnout?

Kvalitní trenér musí být výborným psychologemPetr a Lucie

Většina lidí hodnotí trenéra podle toho, jak vypadá. On sám sice dokázal dosáhnout svého cíle, který vy možná chcete, ale to neznamená, že vy to stejnou cestou dokážete také. Většinou výborný sportovec není dobrým trenérem a obráceně. Kvalitní trenér se vzdělává nejen v oblasti technik cviční, ale i v psychologii a motivaci svěřenců. Psychologie je klíčovým prvkem v každé změně. Pokud trenér není kvalitním psychologem, měl by spíše psát všeobecnou literaturu o sportu.

Specializace je klíčem k úspěchu

Kvalitní trenér je vždy specialistou v 1-2 oblastech. Také byste přece nešli k lékaři, který by kromě ošetření zubu, který vás trápí, nabízel operaci žlučníku. Raději si vyberete specialistu na danou oblast, to je i logické ne?

Umění spolupráce

12506854_1110524152324954_752512110_n

Jmenuji se Michaela. Jsem učitelkou přípravné třídy na základní škole. Než jsem vyhledala pomoc trenéra, trápily mě bolesti zad a celková únava. Cvičit jsem začala 1.5. 2015 a má počáteční váha: 69 kg míry: pas-73, boky-98, stehno-64 . Má nynější váha je 57 kg míry: pas-62, boky- 87, stehno 52. Když se teď tak zpětně zamyslím, tak v den, kdy jsem se odhodlala kontaktovat pana Sedláčka se mi život obrátil o 360°-báječný přístup, ochota a schopnost motivovat a posouvat člověka dál mě hnala pořád dopředu. Nyní si bez sportu a zdravé vyvážené stravy nedokážu představit ani jediný den. Každý den se cítím plná energie a na bolesti zad už si ani nevzpomenu. Naučila jsem se, že když něco chci, tak budu dělat maximum pro to, aby toho dosáhla. Takže pokud i vy si chcete změnit život, cílit se dobře jak po fyzické tak i psychické stránce a nedokážete to sami, stačí udělat jeden malý krůček, a to kontaktovat trenéra Petra Sedláčka

Trenér, který umí spolupracovat s dalšími odborníky, kteří jsou ve své oblasti specialisté, bude pro vás vždy dobrou volbou. Spolupráce expertů na danou oblast vždy přináší nejlepší výsledky.

Cena rozhoduje

Pokud hledáváte kvalitu, je třeba hledat i vyšší cenu. Kvalitní trenér stojí od 500-3000Kč na hodinu. Samozřejmě vyšší cena je ve výsledku nižší cenou.

Jak je to vlastně možné?

Představte si situaci, že přijdete k trenérovi a zaplatíte 200Kč na hodinu krát 10 lekcí. Trenér s vámi začne cvičit a jediné co si odnesete, jsou namožené  svaly, pocit frustrace a ty 2000 Kč jste utratily bez výsledku. Říkáte si, že se toto nemůže stát? Bohužel toto to běžná situace, která se dnes a denně odehrává i ve vašem okolí. Lidé chodí cvičit a úplně bez výsledků.

Je tu druhá možnost

Přijdete za trenérem, který provede vaší kompletní diagnostiku a na jejím základě se rozhodne s jakými experty, případně lékaři bude spolupracovat. U takového trenéra utratíte možná třikrát více peněz, ale na druhou stranu z toho získáte skvělý výsledek, pro který jste si přišli. Naučíte se pracovat ve čtyřech oblastech, které vám změní nejen tělo ale i život.

Jaké máte zkušenosti s trenéry vy osobně? Čeho jste pod jejich vedením dosáhli? Napište mi do komendy váš názor

Komentáře

 • Restartuj své tělo!

  Je vám 30 - 40 let, dřepíte v kanclu a moc se nehýbete.Roste vám břicho a bolí vás záda. Nemáte dost energie pro život a vnoci špatně spíte ? CVIČTE KDEKOLIV, KDYKOLIV A NEDĚLEJTE TO BLBĚ. JE LEPŠÍ CVIČIT ONLINE,NEŽ LEŽET OFFLINE.90 % lidí samo cvičit nevydrží, vy mezi nimi nebudete.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Petr Sedláček 

   

  Život je otázkou priorit. Trvalo mi velmi dlouho, než jsem pochopil tři podstatné věci, které vedou k naplněnému a zdravému životu. Pokud hledáte jak fyzickou, tak psychickou rovnováhu, sport a zdravý životní styl vás k ní dovedou. Mým velkým vzorem je můj čínský mistr Qin Ming Tang, který mě velmi v mém životě inspiroval a za toto setkání jsem vděčný. Možná trocha čínské a moderní magie bude skvělou inspirací i pro vás a váš život.